Be Tanokos Beardo žaidęs Kauno „Žalgiris“ SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo penktąją pergalę. Kauniečiai išvykoje 102:88 nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus.

Antrojo kėlinio viduryje Saulius Kuzminskas taiklia bauda buvo sumažinęs „Šiaulių“ atsilikimą iki 6 taškų (37:31), tačiau sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą kauniečiai prieš ilgąją pertrauką pabėgo į priekį (49:38).

33-ąją mačo minutę po taiklaus Jose Olivero tritaškio iš „Žalgirio“ persvaros buvo likę 6 taškai (84:78), bet netrukus dvitaškį pataikę Eurelijus Žukauskas, tritaškį smeigė DeJuanas Collinsas ir svečiai vėl nutolo (89:78).

Likus žaisti dvi minute Žukauskas taikliu metimu buvo padidinęs savo komandos atotrūkį iki 18 taškų (102:84), bet per likusį laiką keturis taškus be atsako pelnę šiauliečiai sušvelnino savo atsilikimą iki 14.

„Žalgiris“: DeJuanas Collinsas 20, Eurelijus Žukauskas 18, Marko Popovičius 12, Marcusas Brownas 12, Goranas Jurakas 12, Jonas Mačiulis 11, Dainius Šalenga 7, Paulius Jankūnas 6 (8 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 2, Mantas Kalnietis 2 (Vaidotas Pečiukas, Artūras Milaknis).

„Šiaulių“: Antonio Grantas 19, Saulius Kuzminskas 18, Mantas Ruikis 16, Jose Olivero 15, Aurimas Kieža 5, Tomas Rinkevičius 5, Artūras Masiulis 4, Gediminas Maceina 4, Rolandas Vaičiūnas 2 (Marius Prekevičius).

Atrinkti (0) Visi (10)
Is Rinkeviciaus kazkaip irgi nieko ispudingo nenusimato.

O del Motiejuno tai kol jis gales normaliai zaist Eurolygoj tai Beardas ir taip karjera baigs ;)
2007-11-05
GiedmazZ > sumaisei vietom siek tiek :) Ne ** Andriuskeviciui tas Zalgiris, bet ** Zalgiriui tas Andriuskevicius :)
2007-11-05
+1
Ir taip buwo aisku kas laimes,bet Eurelijus tai mane stebina :),
2007-11-04
+2
andriuskevicius yra tuscia sasyska geriau jo neminekit :)
2007-11-04
nesupratau as kazko su Andriuskevicium cia...nx jam tas Zalgiris...
2007-11-04
+3
Iškyla klausimas - ar iš viso "Žalgiriui" reikalingas Tanoka Beardas? Gal geriau auginti savo šalies žaidėjus? Auga Motiejūnas, Andriuškevičius, Rinkevičius ir t.t. Be to, jie rodo norą žaisti, o ne ieško naudos sau.
2007-11-04
-3
grazios varzybos. atakuojantis krepsinis buvo. malonus akiai :)
2007-11-04
+2
Šiauliam jau ne tas rūpėjo - lievas BBL tvarkaraštis - kodėl negalėjo kada anksčiau ar vėliau nukelt - į kokį šeštadienį kad žaistų ar penktadienį, kai žalgiris EL rungtyniaus trečiadienį?
2007-11-04
-4
dalyvavau siose varzybos maciau kad vos nekilo riausiu tar Zalgirio ir Siauliu ziurovais , daznai teisejaj buvo uz zalgiri , sejp gana idomus macas ...
2007-11-04
-3
nu ka,tikejausi "Siauliu" pergales,bet laimejo stipresni...sekmes "Siauliams" ULEB'e antradieny...