Sėkmingai paskutinįjį ketvirtį sužaidę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo pergalę. Vilniečiai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono rungtynėse išvykoje 83:68 (24:15, 11:20, 21:19, 27:14) įveikė Rygos „Barons/LMT“ ekipą.

Šiame mače jau žaidė po traumos atsigaunantis Chuckas Eidsonas. Puolėjas per 4 aikštėje praleistas minutes pelnė 2 taškus.

23-ąją rungtynių minutę Armandas Škelė pataikęs abi baudas buvo išvedęs į priekį Rygos ekipą (39:35), bet po Artūro Jomanto, Kenano Bajramovičiaus ir Holliso Price’o taškų jau 2 taškais priekyje buvo vilniečiai (41:39).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė tik 2 taškai (61:59), tačiau svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir nutolo (68:59).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes ir 25 sekundes Giedris Gustas dviem baudos metimais buvo sumažinęs „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 5 taškų (68:63), bet tada vilniečiai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 8:0 ir įgijo dviženklę persvarą, kurios per likusias kelias minutes nebeišvaistė.

Pralaimėjusiems Gustas per 23 minutes surinko 14 taškų (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Lietuvos rytas“: Kenanas Bajramovičius 20 (14 min.), Hollisas Price’as 19, Matthew Nielsenas 14 (8 atk. kam.), Marijonas Petravičius 10, Mindaugas Lukauskis 8, Martynas Gecevičius 6, Artūras Jomantas 3, Chuckas Eidsonas 2, Darrellas Mitchellas 1 (Michailas Anisimovas, Andrius Šležas).

„Barons/LMT“: Giedrius Gustas 14, Raimondas Vaikulis 13, Demetriusas Darnellas 11, Armandas Škelė 11, Kasparas Bėrzinis 8.