Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime Utenos „Juventus“ (4-9) vos neprisižaidė su ugnimi, tačiau galų gale namų rungtynėse 77:64 (19:8, 21:13, 14:25, 23:18) įveikė „Šiaulių“ (3-10) krepšininkus.

15
26
56%
5/9
2

Šeimininkai rungtynes pradėjo užtikrintai jau nuo pat pirmojo kėlinio, kurį užbaigė spurtu 13:2 ir pirmavo 19:8. Antrajame ketvirtyje Žydrūno Urbono auklėtiniams reikalai klostėsi ne ką prasčiau ir laimėję atkarpą 12:5 jie pirmavo 31:16, o po Anthony Irelando tolimo šūvio „Juventus“ įgijo 17 taškų persvarą (38:21).

Vis dėlto, po ilgosios pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo grįžti į rungtynes. Trečiąjį ketvirtį jie laimėjo 25:14 ir atsilikimą sušvelnino iki 8 taškų (46:54), o ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo laimėdami atkarpą 9:4 ir iš „Juventus“ persvaros teliko taškas – 58:57.

Tačiau šeimininkai nesutriko ir į tai atsakė spurtu 10:2 bei susigrąžino solidų pranašumą (68:59), kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

„Juventus“: Anthony Irelandas 20 (4/8 trit., 9 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 15 (5/9 dvit., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), Karolis Gusčikas 13 (10 atk. kam.), Jonte Flowersas 12 (9 atk. kam.)

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 16 (6/9 dvit.), Evaldas Šaulys 15 (5/13 metimų), Arminas Urbutis 11 (9 atk. kam.).