Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse užfiksuotas naujas sezono rekordas. Ignas Lukošius surinko net 45 naudingumo balus, o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (7-11) išvykoje 91:84 (26:19, 21:13, 25:23, 19:29) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (12-6) ekipą.

29
45
7
16

Svečiai sužaidė puikią pirmąją rungtynių pusę, po kurios pirmavo 47:32, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Ežerūnas“ vis dar turėjo saugią 17 taškų persvarą (72:55).

Vis tik, „Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 8:0 ir deficitą sumažino iki vienženklio (63:72), o po kelių akimirkų ekipas teskyrė 4 taškai (76:80).

Tačiau I.Lukošius blokavo metimą, o kitoje atakoje įkrovė į krepšį ir „Ežerūnui“ sugrąžino 8 taškų persvarą (84:76), kurios pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Mačo herojus I.Lukošius šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 29 taškus (14/21 dvit., 1/4 baudos), sugriebė 16 kamuolių, blokavo 7 metimus, atliko du rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 baudas, kartą suklydo, užsidirbo dvi asmenines pražangas ir surinko 45 naudingumo balus. Šis pasiekimas yra geriausias šio sezono rezultatas.

Įdomu ir tai, jog be I.Lukošiaus dar penki „Ežerūno“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rungtynėse pasižymėjo absoliučiai visi aikštelėje pasirodę žaidėjai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 22 (6/10 trit.), Arūnas Mikalauskas 18 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 17 (5/15 metimų, 7 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud. bal.)

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 29 (14/21 dvit., 16 atk. kam., 7 blk., 45 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 12 (12 atk. kam.), Laurynas Kirlys 11, Jonas Zakas, Marius Pociukonis ir Arnas Adomavičius po 10.