Marcusas Morrisas ir Devinas Bookeris Nuotr.: AFP – Scanpix
Devinas Bookeris Nuotr.: AFP – Scanpix
Jaylenas Brownas Nuotr.: AFP – Scanpix
Tyleris Ulisas ir Tysonas Chandleris Nuotr.: AFP – Scanpix
Kyrie Irvingas Nuotr.: AFP – Scanpix

Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje vėjais paleidusią Bostono „Celtics“ (20-4) komandą kritiniu metu pergalingam finišui prikėlė superžvaigždė Kyrie Irvingas.

Foto galerija

Jo taiklūs metimai leido Brado Stevenso auklėtiniams išsaugoti iniciatyvą savo rankose bei savų žiūrovų akivaizdoje 116:111 (31:22, 29:32, 29:25, 27:32) triumfuoti prieš Fynikso „Suns“ (8-16) ekipą su 38 taškus pelniusiu Devinu Bookeriu priešakyje.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs 21-erių gynėjas per 39 minutes pataikė 13/21 dvitaškių, 3/8 tritaškių ir 3/3 baudų. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius, bet 3 sykius suklydo.

Bostono ekipai tai buvo jau 20-oji pergalė per 24 rungtynes bei šiuo metu ši komanda yra vienintelė NBA, pasiekusi šią pergalių ribą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Marcusui Morrisui pataikius baudą, „Celtics“ pirmavo net 96:79, tačiau tuomet „Suns“ sukilo į lemiamą spurtą. Arizonos sostinės klubas laimėjo atkarpą 15:0 ir sugrąžino intrigą į rungtynes – 94:100.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, Tysonas Chandleris „Suns“ ataką užbaigė galingu dėjimu ir komandas teskyrė vienas metimas – 103:105. Visgi tuomet Irvingas smeigė tritaškį, likus žaisti 28 sekundes pridėjo dvitaškį ir šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją – 112:106.

Visgi Bookeris ginklų sudėti neketino – po dar vieno jo taiklaus tritaškio „Suns“ deficitas sumažėjo perpus (111:114), tačiau kitoje atakoje stabdydamas Marcusą Smartą jis prasižengė šeštąjį kartą ir baigė pasirodymą šiame susitikime.

„Celtics“ gynėjas sėkmingai realizavo abi baudas ir įtvirtino simbolinę Bostono klubo pergalę – 116:111.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 19, Jaylenas Brownas ir Marcusas Morrisas – po 17, Jaysonas Tatumas 15, Alas Horfordas 14 (11 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 38, Tony Warrenas 19, Tysonas Chandleris 14 (18 atk. kam.).

2017-12-03 08:56
kunigas
Irvingas pretenduos i mvp

--
2017-12-03 00:07
kasioguru
o kodel jis turi rinkt po 30? Cavsuose be big 3 kiti buvo tik gynybai ir viena kita metima laisva ismest. cia mokanciu imest yra pilna. o kelt yra ka, nes po Haywardo traumos atrode zaliem sezonas bus sunkus, o jie stai suzaidus ketvirti sezono pirmauja lygoje ir Kyrie ten aiskus lyderis.
2017-12-03 00:06
Sekasi Bookeriui žaisti prieš Celtics.Praeitą sezoną Bostone sužaidė karjeros mačą,kai 70 tšk.sumetė.Dabar vėl daug primėtė.Tik kad tada ir dabar buvo pralaimėta.Iš keltų Horfordą galima išskirti.Su metais lėtėja,tai stengiasi daugiau komandos draugams žaisti.Šį kartą 11 perdavimų atliko,o visą šį sezoną taip pat stabiliai juos renka.

--
2017-12-02 23:50
Y
Vos 19 tasku surinko irvingas ir vis tiek ji kelia i antrastes. Be lebrono tik kas kokias penktas rungtynes surenka 30 ar daugiau...