Nuotr. USA Today – Scanpix
  • 11-ąjį kartą iš eilės laimėję „Cavaliers“ yra per 1 laimėjimą nuo ilgiausios klubo pergalių serijos
  • „Grizzlies“ suklupo 11-ajį kartą iš eilės, trečiąjį – po trenerio atleidimo
  • LeBronas Jamesas mačą baigė pelnęs 13 taškų iš eilės

Klivlando „Cavaliers“ (16-7) ilgiausią pergalių seriją NBA pratęsė įveikdama komandą, kuri ilgiausiai negali iškovoti pergalės. Tyronno Lue auklėtiniai namie 116:111 (28:32, 38:20, 27:30, 23:29) įveikė Memfio „Grizzlies“ (7-15) ir laimėjo 11-ąjį kartą iš eilės.

34
34
68%
13/19
100%
8/8

Tuo metu „Grizzlies“ komandai tai buvo 11-oji nesėkmė iš eilės ir trečioji po to, kai buvo atleistas treneris Davidas Fizdale’as.

Šį kartą „Grizzlies“ pademonstravo kovingumą, kai pasivijo varžovus nepaisant to, kad trečiojo kėlinio pabaigoje atsiliko 72:91. Po Dillono Brookso tritaškio Memfio krepšininkai rezultatą ketvirtajame kėlinyje išlygino 109:109.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi LeBronas Jamesas.

„Cavaliers“ lyderis iš pradžių pelnė du taškus, o po nesėkmingos „Grizzlies“ atakos pridėjo dvitaškį su pražanga. Brooksas tada realizavo baudas, bet „Cavalies“ pergalę įtvirtino Jamesas, pataikęs metimą iš vidutinio nuotolio, iki dvikovos pabaigos likus žaisti 5 sekundes.

Taip Jamesas mačą baigė surinkęs 13 taškų iš eilės.

„Tiesiog papurtai galvą. Tai palieka įspūdį, – komandos draugo pasirodymu gėrėjosi Dwyane’as Wade’as. – Žinai, kad kai varžovai priartės, gali jam duoti kamuolį ir jei ne visada, tai beveik visada žinome, kad jis sužais taip, kaip reikia.“

„Cavaliers“ 100 taškų pelnė visose pergalingos serijos rungtynėse ir yra per vieną laimėjimą nuo ilgiausios klubo pergalių serijos, kurią pasiekė 2015 metais.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (12 rez. perd.), Kevinas Love’as 20 (11 atk. kam.), J.R. Smithas 17, Dwyane’as Wade’as 16.

„Grizzlies“: Tyreke’as Evansas 31 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Marcas Gasolis 27, JaMychalas Greenas 16, Andrew Harrisonas 12.