Nuotr.:
  • Saulius Kulvietis per 24 minutes pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje
  • „Joventut“ pralaimėjo 74:86 ir Ispanijos pirmenybėse dalijasi 8-9 vietas

Ispanijos pirmenybėse Sauliaus Kulviečio vedama Badalonos „Joventut“ (3-6) išvykoje 74:86 (16:23, 17:13, 29:24, 21:17) neatsilaikė prieš Malagos „Unicaja“ klubą (5-5), kuri nutraukė šešių pralaimėjimų seriją įskaitant visus turnyrus.

Pralaimėjusių gretose Saulius Kulvietis buvo rezultatyviausias ir per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Po šios pergalės Malagos ekipa su 5 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais Ispanijos pirmenybėse dalijasi 8-9 vietas su Tenerifės „Iberostar“, o „Joventut“ su 3 laimėjimais ir 6 nesėkmėmis rikiuojasi 14 vietoje.

Kulvietis Ispanijos pirmenybėse vidutiniškai per rungtynes renka po 5,6 taško, atkovoja po 2,9 kamuolio ir atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 16 (6/8 dvit.), Sasu Salinas 13, Giorgi Šermadini ir Carlosas Suarezas po 11.

„Joventut“: Saulius Kulvietis 17 (3/4 trit.), Maalikas Waynsas 15, Jerome‘as Jordanas 13.

2017-12-03 22:51