Nuotr.:
  • Jonas Mačiulis per 21 minutę pelnė 3 taškus ir atkovojo 3 kamuolius
  • „Real“ Ispanijos pirmenybėse per 10 mačų laimėjo 9 kartus ir užima pirmąją vietą
  • Dončičius buvo nubaustas technine pražanga, bet vėliau per minutės pertraukėlę dainavo „Despacito“

Madrido „Real“ (9-1) po nesėkmingų rungtynių Eurolygoje įniršį išliejo ant Las Palmo Gran Kanarijos „Herbalife“ (6-4) ekipos, kurią namų rungtynėse įveikė 96:72 (23:17, 30:19, 18:17, 25:19) ir išliko Ispanijos pirmenybių lydere.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Jonas Mačiulis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 3 taškus (1/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, užsidirbo 2 pražangas ir naudingumo balų nesurinko.

Nors rungtynės nebuvo atkaklios jose incidentų ir kuriozų netrūko. Trečiojo kėlinio viduryje „Real“ jaunoji žvaigždė Luka Dončičius apsižodžiavo su svečių krepšininku DJ Seeley. Už šį epizodą abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Kiek vėliau tas pats Dončičius minutės pertraukėlės metu buvo užfiksuotas dainuojantis populiarią dainą „Despacito“.

„Real“: Luka Dončičius 16 , Jaycee Carrollas 14, Trey Thompkinsas 13, Rudy Fernandezas 11, Felipe Reyesas 10.

„Herbalife“: Marcusas Erikssonas 12, DJ Seeley 11, Albertas Oliveris ir Galis Mekelis po 10.

2017-12-04 20:13