Nuotr. AP – Scanpix
  • „Warriors“ nugalėjo „Heat“ krepšininkus 123:95
  • Atitinkamai po 30 ir 24 taškus pelnę Curry ir Durantas ketvirtajame kėlinyje net nežaidė
  • Livingstonas dėl fizinio kontakto su arbitru antrajame kėlinyje buvo išvarytas

Šiltas ir saulėtas Majamio oras įkvėpė „Golden State Warriors“ (18-6) krepšininkus. Bent jau taip po lengvos pergalės prieš Majamio „Heat“ ekipą kalbėjo Oklando ekipos vairininkas Steve'as Kerras.

30
30
56%
5/9
2

Jo auklėtiniai Floridoje gana nesunkiai 123:95 (33:36, 29:24, 37:17, 24:18) nugalėjo vietos „Heat“ (11-12).

„Mums reikėjo praleisti dieną saulėtame ore ir apsilankyti naktiniuose klubuose. Štai ką mano trenerių štabas ir aš darėme čia“, – po rungtynių juokavo Kerras.

„Warriors“ ekipai iš tikrųjų viskas ėjosi kaip per sviestą. Stephenas Curry varžovams įkratė 30 taškų (6/7 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud. met.), Kevinas Durantas – 24 (7/11 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud. met.), o abu „Warriors“ herojai galėjo leisti sau prabangą ketvirtajame kėlinyje net nežaisti.

„Warriors“ tiesiog pademonstravo skirtingą lygį. Norėjau matyti mūsų vyrukų atsakymą į pademonstruotą varžovų ritmą“, – po rungtynių sakė „Heat“ treneris Ericas Spoelstra.

Tiesa, šių rungtynių baigti neteko teisės „Warriors“ gynėjas Shaunas Livingstonas, kuris dar antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštelės. Ketvirčio viduryje Livingstonas prarado savitvardą, kuomet arbitras Courtney Kirklandas neužfiksavo pražangos prieš jį, o neapsikentęs Livingstonas pribėgo prie teisėjo ir įsirėmė į jį galva.

Po rungtynių Kirklandas sakė, kad Livingstonas išvarytas į rūbinę buvo dėl fizinio kontakto.

Tai buvo jau aštuonioliktoji „Warriors“ sezono pergalė. Aštuonias iš jų Kerro auklėtiniai pasiekė mažiausiai 20 taškų skirtumu.

„Heat“: Goranas Dragičius 20, Kelly Olynykas 14, Tyleris Johnsonas 13, Joshas Richardsonas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Kevinas Durantas 24, Klay Thompsonas 19, Omri Casspi 10, Nickas Youngas, Davidas Westas ir Zaza Pačulija po 8.