Pirmąja Ispanijos vyrų krepšinio čempionato (ACB) finalo dalyve tapo Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kurioje žaidžia Arvydas Macijauskas. Ketvirtadienį Vitorijos klubas išvykoje 74:62 (18:16, 22:19, 19:12, 15:15) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ir laimėjęs pusfinalio seriją 3-1 iškopė į finalą.

Lemiamą persvarą „Tau Ceramica“ įgijo trečiajame kėlinuke, kai po 6 iš eilės Arvydo Macijausko taškų atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą. Per paskutiniąsias 10 minučių baskams pavyko išsaugoti įgytą pranašumą ir Vitorijos klubas šventė patekimą į finalą.

Arvydas Macijauskas per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (7/14 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 2 prasižengė.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 23 (12 atk. kam.), Arvydas Macijauskas 17, Pablo Prigionis 12 (7 rez. perd.), Tiago Splitteris 12.

„Unicaja“: Carlosas Cabezas 15, Jorge Garbajosa 12, Krisas Langas 10.

Finale Vitorijos klubo varžovu gali būti Madrido „Real“ ekipa, kuri serijoje iki trijų pergalių rezultatu 2-1 pirmauja prieš Madrido „Adecco Estudiantes“ komandą. Ketvirtasis šių ekipų susitikimas penktadienį (06.10) vyks „Adecco Estudiantes“ aikštėje.

2005-06-11 13:52
LABAI LABAI LABAI LABAI LABAI SAUNU!!! :)
2005-06-10 13:45
viskas ivyko kaip ir turejo ivykt! macijauskas gerai sulose kaip per tiek minuciu! bet ka pastebejau kad ceramika ispanijos atkrintamosiose rungtynese pradejo zymiai geriau gintis!!! tai yra didelis pliusas artejanciam finalui turbut su madrido realu...