Nuotr. AP – Scanpix
  • „Thunder“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir nutraukė šešių iš eilės „Jazz“ pergalių seriją
  • „Jazz“ trečiajame kėlinyje pirmavo 17 taškų persvara, tačiau jos neišsaugojo
  • Westbrookas surinko trigubą dublį – 34 taškai, 14 rezultatyvių perdavimų, 13 atkovotų kamuolių

Didelius lūkesčius prieš sezoną kėlusi Oklahomos „Thunder“ (11-12) komanda, panašu, įsibėgėja. Praėjusią naktį ji panaikino 17 taškų deficitą ir namie 100:94 (19:28, 20:19, 29:33, 32:14) nugalėjo Jutos „Jazz“ (13-12), taip nutraukdama pastarosios šešių pergalių seriją.

34
39
13
14

Per visas šešerias pergalingas rungtynes prieš tai „Jazz“ pelnydavo bent 106 taškus, tačiau „Thunder“ gynyba ją sustabdė. Vidutiniškai praleisdama po 98,8 taško, Oklahomos ekipa pagal šį rodiklį yra trečia lygoje.

„Thunder“ tai buvo trečiasis laimėjimas paeiliui, po kurio Vakarų konferencijoje ji išliko devintoje vietoje.

Į pergalę komandą vedė septintąjį sezono trigubą dublį surinkęs Russellas Westbrookas, kuris pelnė 34 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 13 kamuolių.

„Jazz“ trečiajame kėlinyje pirmavo 72:55, tačiau sėkmingas Westbrooko žaidimas padėjo sumažinti atsilikimą iki 68:80. Paskutinį kėlinį šeimininkai sumažino atsilikimą iki 6 taškų, o į priekį galiausiai išsiveržė po Westbrooko metimo, iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes.

Stevenas Adamsas paskutinę mačo minutę pataisė netaiklų komandos draugo metimą, padidino „Thunder“ persvarą iki 5 taškų ir mačo baigtis tapo aiški.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 34 (14 rez. perd., 13 atk. kam., 7 kld.), Paulas George’as 21, Stevenas Adamsas 20, Carmelo Anthony 14 (8 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31, Joe Inglesas 16, Thabo Sefolosha ir Alecas Burksas po 11.

2017-12-06 11:56
Įsivažiuoja OKC.RW žaist pradėjo ir komanda iš karto skina pergales.George kol kas kaip ne savas,Anthony taip pat.Tai lieka tik RW tempti paskui save komandą,ką sėkmingai ir daro.

Byron
Jei tik surenka westbrookas triguba dubli, tai 80% tikimybė, kad komanda laimės. Pries spurs laimėjo su tragišku kitų žaidėjų pataikymu. Dabar vėl anthony mėtė 6/19 pataikymu, bet RW ištempė į pergale. Aš dabar garantuoju Rockets trina rankomis, kad nepasisekė paimti Anthony pas save į komandą ;)))