Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
  • „Warriors“ 101:87 įveikė „Hornets“
  • Durantas pelnė 35 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai antrasis KD trigubas dublis vilkint „Warriors“ marškinėlius.
  • Šiame susitikime „Warriors“ padėti negalėjo Stephenas Curry ir Draymondas Greenas

„Golden State Warriors“ (20-6) gali pasigirti neeiline prabanga. Oklando ekipai šiąnakt padėti negalėjo čiurnos traumą patyręs buvęs naudingiausias lygos krepšininkas Stephenas Curry bei geriausiai besiginantis komandos žaidėjas Draymondas Greenas, tačiau jų netektį atstojo kitas buvęs MVP – Kevinas Durantas.

35
38
11
10

Puolėjas surinko trigubą dublį, o jo vedama „Warriors“ išvykoje 101:87 (26:18, 27:20, 26:30, 22:19) įveikė Šarlotės „Hornets“ (9-14) krepšininkus.

Tai buvo penktoji „Warriors“ pergalė paeiliui, tuo metu „Hornets“ pralaimėjo penktąjį kartą per pastaruosius šešis mačus.

Durantas per 36 minutes pelnė 35 taškus (10/18 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, triskart suklydo bei dukart pažeidė taisykles.

Tai pirmasis KD trigubas dublis šį sezoną bei antrasis jam atstovaujant Oklando ekipai.

Puolėją tinkamą toną komandai uždavė jau pirmajame kėlinyje, kurio metu įmetė 16 taškų, o „Warriors“ įgijo 8 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje Nickas Youngas pataikė du tritaškius paeiliui, iš viso per kėlinį pelnė 10 taškų, o svečių persvarą vienu metu pasiekė net 26 taškų ribą (48:22).

Nors „Hornets“ buvo sumažinusi atsilikimą 11 taškų, tačiau rimčiau kibti į atlapus varžovams nesugebėjo.

„Net ir be tų vyrukų, ši komanda vis tiek yra stipri, – sakė „Hornets“ trenerio asistentas Stephenas Silasas, dabar laikinai vadovaujantis ekipai. – Jie dar turi Durantą ir Klay Thompsoną, kuriuos šiandien buvo labai sunku sulaikyti.“

„Hornets“: Kemba Walkeris 24, Nicolas Batumas 15, Dwightas Howardas 14, Marvinas Williamsas 7.

„Warriors“: Kevinas Durantas 35 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay Thompsonas 22 (4/7 trit.), Nickas Youngas 10, Andre Iguodala ir Quinnas Cookas po 8.