Edgaras Ulanovas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Benas Madgenas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Martynas Echodas krauna iš viršaus Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
„Žalgirio“ arena Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Rokas Giedraitis Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Edgaras Ulanovas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Benas Madgenas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Martynas Echodas krauna iš viršaus Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
„Žalgirio“ arena Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Rokas Giedraitis Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Gruodžio 10 dienos „Betsafe–LKL“ mačas Kaune taps išskirtiniu ne tik dėl amžinų varžovų dvikovos aikštėje. Mačui su „Žalgiriu“ buvo surinkta rekordinė Vilniaus krepšinio sirgalių grupė, kurią į laikinąją sostinę veš „Lietuvos geležinkeliai“. 

Foto galerija

„Lietuvos ryto“ klubą „Žalgirio“ arenoje palaikys rekordinis sirgalių skaičius – užsiregistravusių komandos gerbėjų jau daugiau nei penki šimtai, visi jie į Kauną iš sostinės vyks šventiniu sirgalių traukiniu.

„B Tribūnos“ fanų grupė taip tikisi padėti Vilniaus komandai iškovoti pergalę ir tuo pačiu paminėti savo gimtadienį.

„Ne viskas klojasi taip lengvai, kaip tikėjomės. Niekada neteko organizuoti kelionės tokiam sirgalių skaičiui, tai – nauja ir įdomi patirtis. Daug organizacinio darbo, tačiau turime gana neblogą komandą. Sulaukėme pagalbos ir iš klubo, manau, viskas, kas įvyks, turėtų būti pakankamai įspūdinga. 

Dabar jau yra užsiregistravę virš 500 fanų“, – teigė „B Tribūnos“ atstovas Donatas.

Jis atskleidė, kodėl buvo nuspręsta vykti bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ traukiniu.

„Kai pamatėme, kad klubo gerbėjai registruojasi gana aktyviai, nusprendėme, kad autobusų skaičius būtų pernelyg didelis ir visi fanai nevažiuotų kartu – jie būtų padalinti po 50 žmonių. Traukinyje visi vyks kartu, taip smagiau ir kartu paprasčiau suvaldyti visą minią“, – kalbėjo sirgalius, paminėjęs ir kitas kruopščiai planuojamos išvykos detales.

„Derybos su „Žalgirio“ arenos atstovais buvo ilgos, tačiau sėkmingos. Iš pradžių, mes jiems nusiuntėme laišką, kuriame parašėme savo prašymus ir pastebėjimus, kaip būtų galima išvengti nereikalingų konfliktų, kurie galėtų kilti Kaune. Džiaugamės, kad beveik viską, ko norėjome, pavyko išsiderėti.

Rungtynių žaidėjas

Taškai
14
Naudingumas
23
Blokuoti metimai
4
Atkovoti kamuoliai
6

Prašėme didesnio sirgalius tikrinančių apsaugos darbuotojų skaičiaus. Anksčiau, kai vykdavo apie šimtą fanų, juos tikrindavo valandą, todėl dabar tai būtų užtrukę pernelyg ilgai. Taip pat norėjome, kad arenoje mums būtų atskirta viena iš zonų – kad neturėtume tiesioginio kontakto su „Žalgirio“ gerbėjais. Vykstame ten palaikyti savo komandos, o ne ieškoti problemų. 

Visi penki šimtai sirgalių nuo traukinių stoties iki arenos surengs eiseną. Taip vyksta ir Vakarų Europoje, kai į kitą miestą atvykę svečių ekipos sirgaliai skanduoja klubo pavadinimą, naudoja šiek tiek pirotechnikos.

O kas bus konkrečiai paruošta mačui, pamatysite rungtynių metu“, – paliko intrigą Donatas.

Sirgaliai į Kauną vyks gruodžio 10 d., 12.20 val. Visi, nespėję įsigyti traukinio bilietų į sirgalių reisą, kviečiami rinktis vėlesnius traukinių laikus – 14.05 val. ir 14.45 val. Po rungtynių išvykstančiais 20.30 val. ir 21.50 val.

„Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ mūšis įvyks gruodžio 10 dieną Kaune. Susitikimą nuo 17.20 val. tiesiogiai transliuos BTV.


Rodyti komentarus
2017-12-10 11:02
Tik tiek pasakysiu, kad 500 yra jėga, o šiuo atveju agresyvi ir neadekvati jėga. Pranašauju materialinius nuostolius geležinkeliui ir Žalgirio arenai. Neatmetu ir sveikatos nuostolių.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 22:21
NikodemasOj maestro tik be diagnozių . Esu labai ramus ir taikus žmogus bet kuomet pradedama įžeidinėti , šaipytis sunku valdytis . Na neikime per toli iki psichologijos paskaitas ponai. Tiesiog žalgirio fanani labai agresyvus nenuoramos


Kad jūs patys įžeidinėjate kitus ir juos provokuojate, neveltui maišyti su kacapais, wilianski debi...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 18:53
SWAT093Tai jus gal psichologiskai labai silpni jei lengvai isprovokuojami paleidziat kumscius i darba, tai tik parodo silpna mentaliteta ir negebejima valdytis.


Oj maestro tik be diagnozių . Esu labai ramus ir taikus žmogus bet kuomet pradedama įžeidinėti , šaipytis sunku valdytis . Na neikime per toli iki psichologijos paskaitas ponai. Tiesiog žalgirio fanani labai agresyvus nenuoramos
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 17:29
NikodemasSvarbiausia nereikia mūsų provokuoti ir tuomet pasaulis bus gražesnis . Negaliu pasakyti kas buvo ten su su juventus ar kitose istorijose nes aš nedalyvavau . Visuomet pasitaiko provokatorių kurie siekia pažeminti ir diskredituoti mūsų klubo idealus ir spalvas tai labai skaudu . Žinoma esu kelis kartus davęs į snukį neofašistinėms kauno maums . Ir tuo labai didžiuojuosi !! Kaunas gražus ir brangus miestas tik va jei apsivalytu nuo neofašistinių mankurtų lafajistinėmis beretėmis butu fastastika . O iki to laiko jeigu pamatysiu kokį aplinkoje nesiorentuojantį , neadekvatų neonacį vaikštantį vieną būtinai kirsiu į galvą iš visų jėgų . Supraskite mane teisingai oranžinio kamuolio draugai aš taikus žmogus mylintis krepšinį . Į kauną važiuoju pabėgti nuo kasdieninės rutinos gal net prisigerti iki žėmės graibymo galbūt net kokia mergužėlę rasti. Ar labai didelio mano norai ? Manau ne


Tai jus gal psichologiskai labai silpni jei lengvai isprovokuojami paleidziat kumscius i darba, tai tik parodo silpna mentaliteta ir negebejima valdytis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 17:05
Rokas26Svarbu jūs kulturingiausi, skanduodami: ''Žalia k...", mušdamiesi arenoje su Žalgirio, Lietkabelio, Juventuso fanais, užpuldami ir sumušdami Juventuso pacukus ir atimdami iš jų atributiką, nes šalia nebuvo tikrų Utenos vyrų. Ir tai prieš vaikus šokate - vienas prieš tris, nes gave į snarglį tiek nuo kauniečių, tiek nuo šiauliečių, tiek nuo panevėžiečių, tiek ir nuo Utenos vyrų. Tikra kutūros sostinė xD


Svarbiausia nereikia mūsų provokuoti ir tuomet pasaulis bus gražesnis . Negaliu pasakyti kas buvo ten su su juventus ar kitose istorijose nes aš nedalyvavau . Visuomet pasitaiko provokatorių kurie siekia pažeminti ir diskredituoti mūsų klubo idealus ir spalvas tai labai skaudu . Žinoma esu kelis kartus davęs į snukį neofašistinėms kauno maums . Ir tuo labai didžiuojuosi !! Kaunas gražus ir brangus miestas tik va jei apsivalytu nuo neofašistinių mankurtų lafajistinėmis beretėmis butu fastastika . O iki to laiko jeigu pamatysiu kokį aplinkoje nesiorentuojantį , neadekvatų neonacį vaikštantį vieną būtinai kirsiu į galvą iš visų jėgų . Supraskite mane teisingai oranžinio kamuolio draugai aš taikus žmogus mylintis krepšinį . Į kauną važiuoju pabėgti nuo kasdieninės rutinos gal net prisigerti iki žėmės graibymo galbūt net kokia mergužėlę rasti. Ar labai didelio mano norai ? Manau ne
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 16:20
NikodemasOj brangusis mano vėl pasiduoda į spekuliacijų ir manipuliaturių žabangus . Nėra skirtumo jokio bus 500 , 313 , ar 73 esmė atvažiuos Vilniaus stipriausia komanda su savo sirgaliais ištikimiausiais . Senai jau nebuvau buvęs žalgirio arenoje gal prieš 2-3 metus gal net seniau. Atvyrai pasakysiu jaučiuosi nesaugiai būdamas žalgiro arenoje . Kuomet Žalgris ,Neptūnas ar kita komanda atvažiuoja į vilnių nėra tokių pokštų . Aibes kartų mačiau kaip žalgrio sirgalius vaikšto su šaliku pasipuošęs ir niekam tai pernelyg neužkliūna . Kaune pasidarau tarsi balta varna . Oj dar tie rasistiniai šūkiai ir įžreidinėjimai tai išvis baisu . Neonacių banda ir tiek kuria spec oraganai turėtu pasidomėti.


Svarbu jūs kulturingiausi, skanduodami: ''Žalia k...", mušdamiesi arenoje su Žalgirio, Lietkabelio, Juventuso fanais, užpuldami ir sumušdami Juventuso pacukus ir atimdami iš jų atributiką, nes šalia nebuvo tikrų Utenos vyrų. Ir tai prieš vaikus šokate - vienas prieš tris, nes gave į snarglį tiek nuo kauniečių, tiek nuo šiauliečių, tiek nuo panevėžiečių, tiek ir nuo Utenos vyrų. Tikra kutūros sostinė xD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 15:53
MazasDidelisMazasTai pagal tave iseina kad ryto tvartas ir siemensas talpina tik iki 500 zmoniu? jei sakai, kad bus palaikomas kaip namuose?B.le jus rytfaniai rimtai idiotai esat.


Oj brangusis mano vėl pasiduoda į spekuliacijų ir manipuliaturių žabangus . Nėra skirtumo jokio bus 500 , 313 , ar 73 esmė atvažiuos Vilniaus stipriausia komanda su savo sirgaliais ištikimiausiais . Senai jau nebuvau buvęs žalgirio arenoje gal prieš 2-3 metus gal net seniau. Atvyrai pasakysiu jaučiuosi nesaugiai būdamas žalgiro arenoje . Kuomet Žalgris ,Neptūnas ar kita komanda atvažiuoja į vilnių nėra tokių pokštų . Aibes kartų mačiau kaip žalgrio sirgalius vaikšto su šaliku pasipuošęs ir niekam tai pernelyg neužkliūna . Kaune pasidarau tarsi balta varna . Oj dar tie rasistiniai šūkiai ir įžreidinėjimai tai išvis baisu . Neonacių banda ir tiek kuria spec oraganai turėtu pasidomėti.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 15:23
NikodemasČia jau grynai spekuliacijos skaičiais prasideda . Vieni sako 500 antradienį buvo ~350-370 užsiregistavusių . Ketvirtadienį jau 500? Tai sekmadienio pavakare kaune žygiuos 1000 rytfanių? Nežinau kas skleidžia tokias kalbas tai visiška netiesa . Geriausių atveju busime 330-340 ne daugiau ar net mažiau . Kodėl taip sakau? FB pažymėti evente kad dalyvausi dar nereiškia nieko. Nėra jokios tikros registracijos su vardais ir pavardėmis . Nesvarbu kaip ten bus bet faktas kad RYTAS bus palaikomas kaip namuose.


Tai pagal tave iseina kad ryto tvartas ir siemensas talpina tik iki 500 zmoniu? jei sakai, kad bus palaikomas kaip namuose?B.le jus rytfaniai rimtai idiotai esat.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-12-07 14:58
Čia jau grynai spekuliacijos skaičiais prasideda . Vieni sako 500 antradienį buvo ~350-370 užsiregistavusių . Ketvirtadienį jau 500? Tai sekmadienio pavakare kaune žygiuos 1000 rytfanių? Nežinau kas skleidžia tokias kalbas tai visiška netiesa . Geriausių atveju busime 330-340 ne daugiau ar net mažiau . Kodėl taip sakau? FB pažymėti evente kad dalyvausi dar nereiškia nieko. Nėra jokios tikros registracijos su vardais ir pavardėmis . Nesvarbu kaip ten bus bet faktas kad RYTAS bus palaikomas kaip namuose.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas
Kauno Žalgiris
Vilniaus Lietuvos rytas
38%
22/58
Metimai iš žaidimo
39%
23/59
41
Atkovoti kamuoliai
34
18
Rezultatyvūs perdavimai
17
7
Perimti kamuoliai
7
50%
18/36
Dvitaškiai
41%
16/39
71
Naudingumas
70

Rungtynių žaidėjai

Paulius  Jankūnas
18 PTS
7/10 FG
4/5 FT
Travis  Peterson
17 PTS
5/9 FG
6/6 FT
Aaron  White
10 REB
7 DREB
3 OREB
Ben  Madgen
7 REB
6 DREB
1 OREB
Vasilije  Micic
5 AS
0 TO
31 MIN
Chris  Kramer
6 AS
5 TO
34 MIN
Paulius  Jankūnas
29 EFF
70% 2P%
- 3P%
Martynas  Echodas
23 EFF
63% 2P%
- 3P%