Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • CSKA Vokietijoje 92:76 nugalėjo „Brose“
  • Rusijos klubas iniciatyvą į savo rankas paėmė antroje mačo pusėje
  • Maskvos ekipoje gretose dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekė penki krepšininkai

Po ilgosios pertraukos į priekį pabėgusi Maskvos CSKA (9-2) komanda Eurolygoje įsirašė įtikinamą pergalę. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykos mače 92:76 (22:20, 20:19, 28:20, 22:17) įveikė Bambergo „Brose“ (5-6) klubo krepšininkus ir laimėjo 9 kartą per 11 rungtynių.

20
24
3
50%
2/4

Ricky Hickmanui trečiajame kėlinyje pataikius iš toli ir išlyginus rezultatą – 50:50, Kyle'as Hinesas atsakė keturiais taškais, Nando De Colo pridėjo tritaškį ir CSKA atitrūko – 59:52.

Svečių paleisti nelinkęs Hickmanas pasižymėjo dviem taškais, Danielas Hackettas smeigė tritaškį ir „Brose“ deficitas siekė tik keturis taškus – 57:61.

Tačiau tuomet Rusijos klubo gretose iššovė šešis taškus paeiliui surinkęs Cory Higginsas, De Dolo pataikė 20-ąjį savo tašką ir CSKA įgijo dviženklę persvarą – 67:57.

Ketvirtajame kėlinyje Vokietijos klubas per keturias minutes tesurinko tris taškus, kai CSKA atseikėjo devynis ir ketvirčio viduryje dominavo 83:64.

„Brose“: Augustine'as Rubitas 16, Ricky Hickmanas 13, Leonas Radoševičius ir Maodo Lo – po 9.

CSKA: Nando De Colo 20, Willas Wlyburnas 15 (9 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 14 (4/8 trit.), Semionas Antonovas ir Cory Higginsas – po 12.