Matthew Lojeski Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Axelis Toupane'as Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Aaronas White'as Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Kelvinas Riversas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nickas Calathesas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Kauno „Žalgiris“ įsirašė šeštąją pergalę Eurolygoje, ketvirtadienį namie 80:74 pranokęs Atėnų „Panathinaikos“. Šis laimėjimas kauniečiams leido pakilti į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Foto galerija

„Žalgirį“ į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Paulius Jankūnas ir dvigubą dublį atlikęs Kevinas Pangosas. Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas taip pat išskyrė naudingiausiai „Žalgirio“ gretose žaidusį Edgarą Ulanovą, komandą po ilgosios pertraukos užvedusį Aaroną White'ą ir puikiai gynyboje atrodžiusį Antaną Kavaliauską.

Pateikiame Vyšniausko įvertinimus apie kiekvieną žalgirietį.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

5

15 MIN |9 PTS |1 RBS |3/4 FG

Ant suolo šįkart rungtynes pradėjęs Brandonas Davisas tikrai turėjo gerų epizodų rungtynėse, tačiau, mano nuomone, pralaimėjo per daug dvikovų dėl atšokusių kamuolių neatitverdamas varžovų.

Dee Bostas

4

7 MIN |2 PTS |1 AST

Deja, dar vis nesuprantu, kokios yra Dee Bosto užduotys ir vaidmuo šioje komandoje. Daug šansų atsiskleisti amerikietis neturi, o įėjęs į aikštelę atrodo kaip atskira detalė, o ne mechanizmo dalis.

Kevinas Pangosas

9

30 MIN |12 PTS |11 AST |4/12 FG

Rungtynių pradžioje Kevinas Pangosas atrodė kiek sutrikęs, galbūt dėl varžovų zoninės gynybos su Chrisu Singletonu priekyje. Šarūnas Jasikevičius jau buvo parengęs greitą keitimą, tačiau jį atšaukė po kanadiečio pataikyto tritaškio. Likusį laiką Pangosas žaidė puikiai. Ketvirtajame kėlinyje, sudėtingose situacijose jis iškišo keletą fantastinių perdavimų komandos aukštaūgiams ir užfiksavo dvigubą dublį.

Axelis Toupane'as

5

16 MIN |3 PTS |1 RBS |1/4 FG

Manau, kad Axelis Toupane'as nenusipelnė labai žemo įvertinimo, nors ir surinko neigiamą naudingumo balų skaičių. Prancūzas tikrai neblogai padengė Nicką Calathesą nuo pat pirmųjų mačo minučių. Kitą vertus, vis dar neaiškūs ir neprognozuojami Toupane'o veiksmai puolime. Tarkime, bandymas pašokdinus Vougiouką provokuoti pražangą metimo metu atrodė gana beviltiškai.

Paulius Jankūnas

8

20 MIN |17 PTS |4 RBS |5 PF |6/9 FG

Kai varžovai lipo ant kulnų žalgiriečiams ketvirtajame kėlinyje, Paulius Jankūnas šaltakraujiškai sumetė metimus iš vidutinių distancijų. Puolime komandos draugai jį surasdavo gerose situacijose ir jas kapitonas išnaudojo tapdamas rezultatyviausiu žaidėju. Jam nebuvo lengva kovoti su atletiškais Graikijos čempionų ketvirtais numeriais ir Jankūnas prisirinko pražangų, tačiau sužaidė tikrai geras rungtynes. Atskiro įvertinimo verta Jankūno greita ataka. Jeigu žiūrėtume jos sulėtintą pakartojimą, tai užtruktų apie valandą. Bet svarbiausia, kad veteranas gudriai korpusu blokavosi nuo Singletono ir pelnė du taškus.

Artūras Milaknis

4

17 MIN |3 PTS |1/3 FG

Artūras Milaknis šįkart buvo beveik nepastebimas ir tai, visų pirma, yra varžovų nuopelnas. Milaknį dengę žmonės labai gerai lįsdavo iš užtvarų ir gynėjas beveik neturėjo progų mesti į krepšį.

Vasilije Micičius

5

19 MIN |4 PTS |3 AST|1/3 FG

Vasilije Micičius vertas komplimentų už pataikytą sudėtingą metimą ketvirtajame kėlinyje ir pergalę įtvirtinusius baudų metimus. Tačiau serbas nebuvo itin patikimas komandos vedlys, nemažai sėdėjo ant suolo, prisirinko neprotingų pražangų.

Aaronas White'as

8

25 MIN |13 PTS |5 RBS |5/8 FG

Kaip dinamitas Aaronas White'as sprogo trečiajame kėlinyje ir dėjimais iš viršaus užvedė visą areną. Manau, kad amerikietis sužaidė labai gerą mačą. Pastebėtina, kad nors iš toli jis atakuoja nedažnai, pataiko tritaškius net 53 proc. taiklumu, o tai yra geriausias rodiklis visoje komandoje.

Antanas Kavaliauskas

8

16 MIN |9 PTS |4 RBS |4/6 FG

Pagaliau sulaukėme tikrai pozityvių Antano Kavaliausko rungtynių. Centras gerai jautėsi puldamas, bet man dar labiau patiko jo darbas prie savojo krepšio.

Paulius Valinskas

-

6 MIN |0 PTS | 1 AST |0/3 FG

Paulius Valinskas stojo gintis prieš Nicką Calathesą ir būtent tai darydamas patyrė traumą. Dėl šios priežasties nesinori vertinti gynėjo pasirodymo.

Edgaras Ulanovas

9

29 MIN |9 PTS |11 RBS |4/6 FG

Edgaras Ulanovas aikštelėje pademonstravo fantastinį kovingumą. Esame įpratę, kad puolėjas daugiausiai progų susikuria žaisdamas nugara į krepšį, tačiau šį kartą centravimo nebuvo. Ulanovas visus taškus susirinko taisydamas netaiklius komandos draugų metimus, tai yra kovingumu pasiekti taškai. Žalgirietis nugriebė net 11 kamuolių ir tikrai yra vertas aukšto įvertinimo.

Vaizdo reportažas:

1 2  »
2017-12-08 19:57
Ryti Vyšniauske,

Visada įdomu paskaityti žaidėjų vertinimus. Bet gal galima būtų išplėsti vertinimus ir pridėti dar vieną rungtynių dalyvį... trenerį. Manau tai pagyvintų diskusiją ir padarytų straipsnius dar įdomesnius.

2017-12-08 12:18
White'as vakar buvo viena didžiausių staigmenų.Nors jis šiemet taip stabiliai žaidžia,kad jau pripratom prie jo gero žaidimo.Dažniau tik galėtų tritaškius mesti,nes puikiai juos pataiko.Kavaliauskas sakyčiau buvo dar didesnė staigmena.Puikiai žaidė tiek puolime,tiek gynyboje.Lauksim daugiau tokių jo ir komandos žaidimo.

--
2017-12-08 11:10
antanas pagiriojas
matyt po vakar lazybu nusirove plaukus neismanelis
Pastebekit kiek straipsniu, video ir interviu po Eurolygos rungtyniu ideta ir palyginkite kai laimi dvesianti raudona laikrascio parodija Kibire. Ten niekam niekas neidomu. Geriausiu atveju viena naujiena paskelbe ir viskas. Tai tik parodo kad kibiro turnyras ir pati bronzine laikrascio parodija yra niekam neidomi.
2017-12-08 10:50
Vargsas antanas. Vel gavo eilini spjuvi i snuki nuo Zalgirio. Kiek vakar pinigu prasiko sitas benkartas?
2017-12-08 09:57
kunigas
Tai buvo savotiskas kerstas po Eurochampo pralaimejimo :)

--
2017-12-08 09:41
15min
graiku ziniasklaida dobilas taip skaudziai istarsytas buvo jau seniai
2017-12-08 09:22
rr
Puikus macas, taip toliau. Jankis nerealus. Kas liečia Valinską..... biski net apsidžiaugiau kai gavo tramą, aišku tikiuosi, kad nesunki.
2017-12-08 09:18
antanasDejau ant zalgirio--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

visi dejo ant taves, padugne - patyciu objektas esi, kam dar rasai?
2017-12-08 09:09
eurolyga
dabar bent iki siendien lenteleje zalgiris 7 kol nezaide real gaila vakar neislose valencia pries maccabo milanas pries chimki
2017-12-08 09:07
eurolygos diena
laidoje kalbama apie dienos varzovus pacio zalgirio zaidima aisku jei zalgiris patektu i atkrintamasias reiketu pastiprinimo
2017-12-08 09:00
Jonukas
Pasiekta viena geriausių pergalių šį sezoną, o įvertinimai tarsi su kokiais Prienais būtume žaidę.