• „Crvena Zvezda“ namuose 100:81 susitvarkė su „Anadolu Efes“

• Karjeros rungtynes sužaidė Jamesas Feldeine‘as – jis pelnė 29 taškus ir surinko 32 naudingumo balus

• „Crvena Zvezda“ pasiekė antrąją pergalę iš eilės

• Brockas Motumas aikštelėje nepasirodė

Praėjusią savaitę patį Madrido „Real“ nukovusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-7) nemažina apsukų ir šįkart Eurolygos namų rungtynėse 100:81 (29:23, 21:21, 24:18, 26:19) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (3-8) ekipą bei įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

29
32
57%
4/7
4

Pergalės kalviu Belgrado komandoje šįkart rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Jamesas Feldeine‘as, kuris per 30 minučių pelnė 29 taškus (7/9 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3/3 baudos), perėmė 4 kamuolius, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 32 naudingumo balus. 29 pelnyti taškai ir 32 surinkti naudingumo balai – geriausi rodikliai amerikiečio karjeroje.

Šeimininkai perlaužti rungtynes į savo pusę pradėjo trečiajame kėlinyje, kuriame spurtavo 7:0 ir susikrovė 13 taškų persvarą (62:49). „Crvena Zvezda“ reikalus galutinai sutvarkė ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 9:4 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų (86:66).

Per likusį rungtynių laiką įvykiai iš esmės nesikeitė ir Belgrado klubas pasiekė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

„Anadolu Efes“ gretose rungtyniaujantis Brockas Motumas šį kartą aikštelėje nepasirodė.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine‘as 29 (7/9 dvit., 4/7 trit., 32 naud. bal.), Tayloras Rochestie 11, Nemanja Dangubičius ir Ognjenas Dobričius po 10.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 16, Zoranas Dragičius 14 (6/8 dvit.), Joshas Adamsas 12 (5/7 dvit., 8 atk. kam.).