Trečią pergalę Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) iškovojo Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) krepšininkai savo aikštelėje rezultatu 113:96 (36:22, 34:18, 21:31, 22:25) sutriuškinę Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) komandą.

Nuo pat susitikimo pradžios dominavo LKKA krepšininkai, kurie neužtruko įgyti dviženklį pranašumą, o po pirmojo kėlinuko pirmavo 36:22. Šeimininkai nemažino tempo ir antrajame kėlinuke. Sužaidus dvi minutes jie padidino persvarą iki 21 taško (45:24), o likus žaisti daugiau nei minutę skirtumas tarp komandų peržengė 30 taškų ribą (68:37). Po pirmosios dvikovos dalies LKKA pirmavo 70:40.

Per pirmuosius du kėlinukus LKKA ekipa pataikė net 9 tolimus metimus iš 18, o Artūras Milaknis jau buvo pelnęs 26 taškus.

Po didžiosios pertraukos VPU krepšininkai ėmė žaisti agresyviau, o 7 iš eilės Mindaugo Remino taškai leido sumažinti atsilikimą iki 24 taškų (54:78). Trečiojo kėlinuko pabaiga panašėjo į tolimų metimų konkursą. Iš toli taikliai atakavo A.Milaknis, J.Sinica, R.Vaičius. Prieš lemiamą kėlinuką vilniečiams pavyko sumažinti deficitą iki 20 taškų (71:91).

Paskutiniame kėlinuke svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 18 taškų (81:99), tačiau VPU puolimo mašina ėmė strigti, o LKKA dar turėjo nemažai atsargų. Kauniečiai buvo padidinę pranašumą iki 26 taškų (109:83). Bet kauniečiai dvikovos pabaigoje atsipalaidavo, pradėjo nepataikyti ir mažiau dėmesio skyrė gynybai. LKKA laimėjo susitikimą 113:96.

LKKA: Artūras Milaknis 40 (dvitaškiai 9/11, tritaškiai 6/9, 8 atk.kam.), Giedrius Kurtinaitis 18 (tritaškiai 3/9, 8 atk.kam.), Paulius Beliavičius 15 (4 rez.perd.), Paulius Abramavičius 11 (8 atk.kam.), Martynas Bindza 9.

VPU: Janas Jurgo (dvitaškiai 9/18, 8 atk.kam.) ir Rolandas Vaičius (6 atk.kam.) – po 25, Justas Sinica 18 (8 atk.kam.), Mindaugas Reminas 14 (4 atk.kam., 4 rez.perd., 4 kld.).

VDU svečiuose sutriuškino LŽŪU krepšininkus

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai, kurie svečiuose 101:77 (26:22, 22:13, 22:20, 31:22) sutriuškino antrąją nesėkmę šį sezoną patyrusią Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Rido Globio tritaškio bei Mariaus Valukonio taiklių metimų serijos pirmavo rezultatu 15:6. Visgi netrukus iniciatyvą perėmė LŽŪU ekipa, kuri laimėjo trijų minučių atkarpą 10:2 ir VDU ekipos pranašumas ištirpo iki minimumo - 17:16. Ketvirčio pabaigoje ir vėl sėkmingiau rungtyniavo VDU krepšininkai, kurie po dešimties minučių turėjo keturių taškų pranašumą - 26:22.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo Povilo Šakinio dėjimu bei Povilo Butkevičiaus dvitaškiu su varžovo pražanga ir vėl pabėgo į priekį - 39:27. Viso ketvirčio metu čempionų titulą ginanti VDU ekipa išlaikė dviženklį pranašumą, kurį Povilo Stasiulionio vedina LŽŪU komanda kelis kartus buvo sumažinusi iki dešimties taškų. Likus porai minučių iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai į aikštę išleido rungtynėms neregistruotą žaidėją, buvo nubausti technine pražanga ir tuo pasinaudojusi VDU ekipa įpusėjus rungtynėms pirmavo 48:35.

Po didžiosios pertraukos triukšmingai palaikoma savo sirgalių VDU komanda ir toliau didino persvarą, kuri sužaidus tris minutes jau buvo septyniolika (54:37), o ketvirčio pabaigoje - aštuoniolika (68:50) taškų. Pasinaudoję LŽŪU komandos žaidėjų klaidomis VDU krepšininkai vieną po kito savo atakas baigė galingais dėjimais į varžovų krepšį ir likus dešimčiai minučių jau pirmavo solidžia persvara - 70:55.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Sužaidus dvi minutes svečiai jau turėjo dvidešimties taškų persvarą (76:56). Nors vienu metu LŽŪU deficitą buvo sumažinusi iki trylikos taškų, dvikovos pabaigoje aikštės šeimininkai kelis kartus apmaudžiai suklydo, o tuo pasinaudoję VDU krepšininkai ik dar labiau padidino savo pranašumą ir po Mariaus Valukonio metimo paskutinėmis sekundėmis šventė pergalę rezultatu  101:77

LŽŪU: Povilas Stasiulionis  (7/ 18 dvitaškių, 8 atk. kam.) ir Marius Gužauskis (8 atk. kam) po 15, Modestas Šidlauskas (0/7 tritaškių) 13, Vygantas Grinis (5 rez. perd.) - 11.

VDU: Marius Valukonis (10/15 dvitaškių, 8 atk. kam.) 28, Gintaras Leonavičius (8/9 dvitaškių) 19, Tomas Rakauskas (5 rez. perd.) 16, Vaidotas Pečiukas (9 atk. kam.) ir Povilas Butkevičius (5/5 dvitaškių) po 11.

KU turėjo vargo mače su VGTU krepšininkais

Pirmadienį Vilniuje Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse pergalę po permainingos kovos 74:67 (20:15, 9:21, 19:14, 26:17) iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai, palaužę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipą.

Klaipėdiečiai šventė ketvirtąją pergalę penktose rungtynėse, o VGTU krepšininkams tai buvo jau penktoji nesėkmė. Technikai kol kas šventė vienintelę pergalę.

KU, kurios starto penkete rungtynes pradėjo net trys Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujantys krepšininkai – Aidas Viskontas, Deividas Gailius ir Mindaugas Mockus, ekipai mačo pradžia buvo sėkmingesnė ir ji, be atsako pelniusi 5 taškus, išsiveržė į priekį (5:0). Tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus – 9:9. Po to aikštėje įsivyravo įtempta kova, bet ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 20:15.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais tolimais metimais. Prabėgus 4 minutėms abiejose švieslentės pusėse vėl užsidegė vienodi skaičiai – 26:26. Kitoje atakoje pagreitį įgijusį VGTU ekipa pirmąjį kartą išsiveržė į priekį ir privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės. Nepaisant to, šeimininkai perėmė ir iniciatyvą bei įgijo solidesnį pranašumą 33:26. Per 6 minutes technikų gynybos užspausti klaipėdiečiai sugebėjo įmesti vos 3 taškus ir prieš didžiąją pertrauką atsilikinėjo 29:36.

Antrajai rungtynių pusei į aikštę sugrįžę KU krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį 38:36. Trečiajame ketvirtyje jau VGTU komanda per 6 minutes pelnė tik 2 taškus, kas leido padėtį kontroliuoti svečiams iš uostamiesčio. Tačiau klaipėdiečių puolimas taip pat sustojo, o tuo pasinaudoję technikai netruko susigrąžinti persvaros - 45:42. Kėlinio pabaigoje krepšys atsirišo abiem ekipoms, o prieš lemiamą mačo dalį priekyje 50:48 buvo šeimininkai.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai atkakliai. KU išlygino rezultatą, bet tuo metu įgyti pranašumą sutrukdė netaiklūs M.Mockaus baudos metimai. Visgi žaidimo kontrolė priklausė klaipėdiečiams, kurie visą kėlinio laiką pirmavo keleto taškų skirtumu. Likus žaisti minutę komandas skyrė 3 taškai – 66:63 svečių naudai. KU sėkmingai užbaigė kelias atakas ir nesunkiai išlaikė pranašumą. Finalinė sirena užfiksavo svečių pergalę rezultatu 74:67.

VGTU: Andrius Fiodorovas 11, Povilas Uždavinys 10 (8 atk. kam.), Martynas Girnius ir Saulius Žurauskis (8 atk. kam.) po 9, Mindaugas Norkus 8.

KU: Deividas Gailius ir Mindaugas Mockus (13 atk. kam., 5 rez. perd.) po 20, Aidas Viskontas 13 (5 per. kam.), Simas Galdikas 12 (7 atk. kam.).

LCC išvyko į JAV, todėl jai bus įskaitytas techninis pralaimėjimas

LCC tarptautinis universitetas lapkričio 4-ą dieną, sekmadienį, išvyko į JAV, kur dalyvaus keliuose turnyruose ir sužais draugiškų rungtynių bei grįš į Lietuvą po dviejų savaičių.

Apie išvyką į JAV LCC tarptautinis universitetas Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vadovybę informavo tik prieš dvi savaites, kai jau buvo suformuotas viso sezono tvarkaraštis.

Dėl šios priežasties, LCC komandai šį pirmadienį bus įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20 prieš KTU krepšininkus, o po savaitės – 0:20 nesėkmė prieš VDU ekipą.

Pasak LCC ekipos atstovų, po dviejų savaičių, lapkričio 19 dieną komanda jau turėtų būti pasiruošusi LSKL dvikovoms ir savo aikštelėje žada sužaisti uostamiesčio derbį su Klaipėdos universiteto (KU) studentais.

Atrinkti (0) Visi (4)
geras futbolo manageris, geresniu nera, verta isbandyti ;]

video :

2007-11-06
-4
gal tau su galva negerai?? pazek kokiu procentu mete jis. atsigauk nuo pigiu narkotiku:DDD

lb geras varzybas suzaide, superinis pataikymas
2007-11-06
oij cia 40tasku imest tas pats kaip per klasines varzybas as per jas po 80metu grybas jis tiek metimu meta ozys
2007-11-06
-3
Ai tie techniniai pralaimėjimai LCC šiemet jau nieko nebereiškia. Išvyka į JAV turbūt bus naudingesnė