• „Olympiakos“ po pratęsimo 92:83 palaužė „Real“

• Luka Dončičiui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės – jis pelnė 33 taškus ir surinko 36 naudingumo balus

• „Real“ Eurolygoje patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

• Jonas Mačiulis per 12 minučių prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė bei surinko -6 naudingumo balus

Madrido „Real“ (5-6) duobė tęsiasi. Šįkart Pablo Laso auklėtiniai Eurolygos išvykos mače Pirėjuje po pratęsimo 83:92 (8:18, 22:16, 17:22, 25:16, 11:20) nusileido vietos „Olympiakos“ (9-2) ir šiame turnyre patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

21
27
67%
6/9
7

Rungtynių kulminacija įvyko iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dvylikai sekundžių, kuomet Carrollas pašokdino Georgios Printezį ir smeigė tritaškį, leidusį išlyginti rezultatą (72:72). „Olympiacos“ turėjo idealią progą išplėšti pergalę, tačiau tas pats Printezis prametė abu baudos metimus, iki kėlinio pabaigos likus 4 sekundėms, ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu po Dončičiaus dvitaškio „Real“ pirmavo 79:77, tačiau po šio epizodo „Olympiakos“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 8 taškų pranašumą (87:79). Ši persvara garantavo pergalę Graikijos klubui įspūdingame mače.

„Olympiakos“ jau nuo pat rungtynių pradžios parodė svečiams, jog lengva nebus ir per pirmąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 8 taškus ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklę persvarą (18:8). Vis tik „Real“ atsitiesė antrajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 13:5 ir nurėžė šeimininkų persvarą iki 4 taškų (34:30).

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė Pirėjo klubas. Didžiąją dalį trečiojo kėlinio žaidimas buvo apylygis, tačiau ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai spurtavo 9:0 ir po Jamelo Mcleano baudos metimo pirmavo 52:40.

33-iąją minutę „Olympiakos“ dar pirmavo 64:51, tačiau tuomet „Real“ kilo į lemiamą šturmą. Luka Dončičius pelnė 4 taškus paeiliui, 5 pridėjo Jaycee Carrolas, o „Karališkasis“ klubas spurtavo 16:4 ir iš šeimininkų persvaros teliko taškas (68:67).

GM: 15

Pralaimėjusiųjų gretose karjeros rungtynes sužaidęs Dončičius per 38 minutes pelnė 33 taškus (8/12 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Tuo metu Jonas Mačiulis per 12 minučių prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko -6 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Janis Strelnieks 15, Kostas Papanikolaou 14 (8 atk. kam.).

„Real“: Luka Dončičius 33 (8/12 dvit., 6 atk. kam., 36 naud. bal.), Jaycee Carrollas 24, Walteris Tavaresas 8 (7 atk. kam.)

Rezultatyviausios Dončičiaus karjeros rungtynės:

2017-12-09 12:12
To byron
Kad jau dabar uzmirsai :D apie sariciu kalbejo, o ne apie donciciu. Irgi nusisnekejo jonas, bet tavo atmintis slubuoja taipogi.

real
tai kaip vakar sake komentatorius kol buvo intriga nes laikesi ant donciciaus ir jaycee carrollo metimu tritaskiu iki pratesimo
2017-12-09 05:48
arvydas
Toks vaizdas kad kuo daugiau ant donciciaus zaidzia, tuo realui yra blogiau. Komandinio zaidimo mazai ir rezultatas matosi