Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Raptors“ Memfyje triumfavo 116:107
  • Valančiūno sąskaitoje – 8 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (16-7) ekipa pirmajame kėlinyje Memfyje buvo stipriai supurtyta, tačiau vis tiek sugebėjo atsigauti.

26
24
100%
14/14
46%
6/13

Kanados ekipa svečiuose 116:107 (25:34, 32:28, 35:31, 24:14) nugalėjo vietos „Grizzlies“ (8-17) krepšininkus.

„Raptors“ turėjo rimtų problemų, kai jau pirmajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu (23:33), o antrajame ketvirtyje deficitas išaugo iki septyniolikos taškų (30:47).

Vis tik mobilizuotis Dwane'o Casey auklėtiniai sugebėjo ketvirtajame kėlinyje. Pirmoje ketvirčio pusėje „Raptors“ spurtavo 11:0, o svečiai šovė į priekį (106:97).

„Pirmoje rungtynių pusėje buvome stipriai nusivylę savimi, kad leidome varžovams pirmauti tokiu skirtumu. Tai tiesiog padarė mūsų darbą sunkesniu. Tiesiog privalėjome vėliau žaisti gerai“, – kalbėjo DeMaras DeRozanas.

Paleidusi šį šansą triumfuoti, „Grizzlies“ pralaimėjo jau 13-ąjį kartą per pastaruosius 14 susitikimų.

Valančiūnas šiame susitikime per 18 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą ir triskart prasižengė.

Tai buvo jau penktoji „Raptors“ ekipos pergalė iš eilės. Tuo metu „Grizzlies“ šį sezoną dar nelaimėjo prieš Rytų konferencijos ekipas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Serge'as Ibaka 21, Kyle'as Lowry 16, Fredas VanVleetas 12.

„Grizzlies“: Tyreke'as Evansas 27, Marcas Gasolis 20, Chandleris Parsonsas 15, Benas McLemore'as 10.