• „Pieno žvaigždės“ namie 82:75 įveikė „Nevėžį“
  • Pirmąjį kėlinį pasvaliečiai laimėjo 29:9, bet triuškinamą pranašumą vėliau paleido vėjais
  • „Nevėžiui“ tai buvo šeštasis pralaimėjimas paeiliui
  • Pasvalio klubas sulaukė paso problemas išsprendusio Nikitos Balašovo pagalbos

Mačo pradžioje varžovus į nokdauną pasiuntusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-8) iššvaistė triuškinamą persvarą, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido.

Foto galerija

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 82:75 (29:9, 22:32, 12:13, 19:21) antrąsyk sezone palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (3-10), kuriam tai buvo jau šeštoji nesėkmė paeiliui.

Uraganiniu puolimu susitikimą pradėję pasvaliečiai iš pradžių laimėjo atkarpą 15:4, o prieš prasidedant paskutinei pirmojo kėlinio minutei dominavo aikštėje – 27:6.

Antrajame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ didžiąją dalį išlaikė 20-ies taškų pranašumą, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką „Nevėžis“ spurtavo 10:2 ir perpus sumažino atsilikimą – 41:51.

Lemiamame kėlinyje Ryčiui Juknevičiui pelnius keturis taškus, o Gabrieliui Maldūnui pridėjus du, Ramūno Cvirkos vadovaujama ekipa prie šeimininkų priartėjo vos per vieną metimą – 70:72. Ir tuomet kritiniu metu iniciatyvos ėmesi „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas, pataikęs tritaškį ir išsaugojęs savo komandos iniciatyvą – 75:70.

Paskui Artūrs Ausėjs ir Trevonas Hughesas dar surinko keturis taškus paeiliui bei taip įtvirtino pasvaliečių pergalę savų žiūrovų akvivaizdoje – 79:72.

„Pieno žvaigždės“ sulaukė iš Rusijos grįžusio Nikitos Balašovo pagalbos. Paso problemas išsprendęs aukštaūgis žaidė 12 minučių, per kurias prametė abu metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 17, Viačeslavas Bobrovas 13, Tomas Lekūnas, Steponas Babrauskas ir Artūrs Ausėjs – po 11.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 14, Jamesas Woodardas ir Valerijus Lichodejus (3/11 metimai) – po 12, Rytis Juknevičius ir Justas Tamulis (3/11 metimai) – po 10.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Trenerių komentarai:

2017-12-10 14:03
Ąžuolas
Manau Nevėžiui 70% trenerio R.Cvirkos pralaimėjimų nuopelnas nei derinių nei gynybos

--
2017-12-09 20:48
23
Kaip ir sakiau bus pergale pries nevezi :) o kur visi hateriai trenerio?

--
2017-12-09 19:27
tai nevezis fiba laimineja, o lkl - nuo visu is eiles gauna? viska pasako kokie lygiu skirtumai
2017-12-09 19:16
LKF su LKL miega? kiek turi apgauti žaidėjų Kėdainių bachurai kad butu likviduotas šitas uab ? Negi visiems tai atrodo normali situacija kai klubas metai iš metų ties bankroto riba? Kol LKL klubų biudžetų reikalavimas bus minimum 0,5 milijono nieko nebus . Reikia kelti bent iki 1mln kad nebutu tokiu parazituojančių klubų kaip Kėdainiai, Prienai
2017-12-09 19:15
duobe
Malačiai Pasvalys. Aišku patampe nervus eilini karta bet pergale yra pergale. Labai banguoja PPŽ žaidimas bet dar komanda pasistiprins ir bus viskas gerai