• Tai buvo trečioji „Trabzonspor“ nesėkmė paeiiui

• Vasiliauskas per 34 minutes pelnė 9 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir komandoje pagal rezultatyvumą buvo ketvirtas

• Trabzono klubo legionieriai Osiris Eldridge'as ir Calebas Greenas kartu surinko 42 iš 72 „Trabzonspor“ taškų

• Ši pergalė „Basket“ leido pakilti į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą

Turkijos pirmenybėse Trabzono „Trabzonspor“ (3-7) su Šarūnu Vasiliausku išvykoje 72:90 (18:26, 23:23, 12:22, 19:19) nusileido Eskičechiro „Basket“ (7-3) krepšininkams ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

GM: 2

Starto penkete susitikimą pradėjęs Vasiliauskas per 34 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir po du kartus suklydo bei prasižengė.

Trabzono klubą šiose rungtynėse nuo visiško sutriuškinimo gelbėjo amerikiečiai Osiris Eldridge‘as ir Calebas Greenas, kurie kartu surinko daugiau nei pusę komandos taškų – 42 iš 72. Be šių legionierių daugiau nei 5 taškus „Trabzonspor“ gretose pelnė tik Christopheris Obekpa ir Vasiliauskas.

Po šios nesėkmės „Trabzonspor“ Turkijos pirmenybėse išliko 13 turnyrinės lentelės vietoje, o dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusi Eskičechiro ekipa šoktelėjo į ketvirtąją poziciją.

„Basket“: Earlas Rowlandas 18 (8/10 dvit), Bugrahanas Tunceras 17, Jeffrey Ayresas 12 (9 atk. kam.)

„Trabzonspor“: Calebas Greenas 24 (8/12 metimų, 9 atk. kam.), Osiris Eldridge‘as 18 (3/11 trit.), Christopheris Obekpa 10 (7 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 9.