• „Real“ po pratęsimo 87:85 palaužė UCAM

• Trey'us Thompkinsas pataikė du tritaškius paskutinėmis sekundėmis – ketvirtojo kėlinio ir pratęsimo pabaigose

• Facundo Campazzo patyrė čiurnos traumą

• Mačiulis per 16 minučių prametė abu tritaškius ir taškų nepelnė

Ispanijos pirmenybėse sunkią pergalę pasiekė Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu, kurie tik po pratęsimo namuose 87:85 (16:22, 21:19, 12:13, 25:20, 13:11) pranoko Mursijos UCAM (5-6) ekipą.

Pratęsimas vyko taškas į tašką, o prieš prasidedant paskutinei jo minutei Walteris Tavaresas išvedė šeimininkus į priekį 84:82, tačiau likus 13 sekundžių, apie save priminė Rojas, pataikęs tritaškį bei sugrąžinęs pranašumą UCAM ekipai.

Vis tik tai nebuvo pabaiga. Iki pratęsimo pabaigos likus 4 sekundėms dar vieną tolimą metimą pataikė tas pats Thompkinsas, kuris ir garantavo pergalę Madrido klubui.

Iki susitikimo pabaigos likus dviems minutėms, „Real“ dar pirmavo 69:65, tačiau tuomet svečiai spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį 72:69. Kitoje atakoje Luka Dončičius realizavo abu baudos metimus ir šeimininkų deficitą sumažino iki minimumo (71:72), o Clevinas Hannah atsakė tuo pačiu ir komandas vėl skyrė 3 taškai – 71:74.

Dončičius po šio epizodo dar kartą stojo prie baudų metimų linijos ir prametė abi baudas, o svečių gretose pergalę įtvirtinti galėjo Sadielis Rojas, tačiau jis taip pat nerealizavo nė vieno baudos metimo. Paskutiniu suteiktu šansu „Real“ pasinaudojo – Trey‘us Thompkinsas su ketvirtojo kėlinio sirena paleido fantastišką tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Nors šeimininkai ir pasiekė pergalę, tačiau Pablo Laso turės dar vieną galvos skausmą. Traumą patyrė įžaidėjo Facundo Campazzo. Argentinietis veržėsi krepšio link ir dėdamas koją ant žemės skausmingai nusileido ant čiurnos. Krepšininkas į aikštelę nebegrįžo po šio incidento nebegrįžo.

Tuo metu Jonas Mačiulis per 16 minučių prametė abu mestus tritaškius, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 1 naudingumo balą.

„Real“: Jaycee Carrolas 17, Luka Dončičius 16 (7 atk. kam.), Trey‘us Thompkinsas 13 (3/4 trit.).

UCAM: Charlonas Kloofas 19,Clevinas Hannah 16, Ovie Soko 12.

2017-12-10 18:05