Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas“ (11-3) pademonstravo fantastišką puolimą ir iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL). Šį kartą Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 109:78 (29:20, 27:22, 28:18, 25:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ (4-10) krepšininkus.

17
24
10
75%
3/4

Šeimininkai uteniškiams smūgį sudavė dar pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė dviženklį pranašumą (29:18). Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ skirtumą padidino iki 52:32.  Iki pertraukos uteniškiai skirtumą sumažino iki 42:56.

Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 11:5, o prie visų uteniškių bėdų prisidėjo ir antroji nesportinė Arvydo Šikšniaus pražanga. Tai reiškė, kad likusį laiką „Juventus“ teko verstis be ekipos kapitono, kuris buvo išvarytas iš aikštės.

Po trijų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 84:60, o likęs mačo laikas buvo tik formalumas.

Tai buvo antros rezultatyviausios „Neptūno“ rungtynės šį sezoną. 114 taškų šiemet buvo atseikėta FIBA Čempionų lygos rungtynėse, namuose su „Gaziantep“ ekipa.

„Juventus“ komandoje debiutavo Kennethas Gainesas. Amerikietis per 15 minučių pelnė 11 taškų ir surinko 10 naudingumo balų.

Geriausias sezono rungtynes „Neptūno“ gretose sužaidė Jerry Johnsonas. Legionierius per 22 minutes pelnė 15 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 17 (10 atk. kam.), Jerry Johnsonas 15 (8 rez. perd.), Matas Jucikas 14, Simas Galdikas 13, Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 12.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 16, Anthony Irelandas 14, Kennethas Gainesas 11, Laronas Dendy 10, Arvydas Šikšnius 8.

2017-12-10 20:02
Ar nebus viena paskutinių rimtesnių pergalių Neptūnui,nes jau byrėti komanda.Džiugu už Johnsoną,kuris pagaliau taip,kaip iš jo tikimasi.Jaunimas taip pat gerai pasirodė.O Juvės naujokas Gaynesas matosi,kad duos nemažai naudos.Tik pirma apsiprasti turi,o tada bus dar pavojingesnis.