• „Raptors“ 102:87 pranoko „Kings“

• Valančiūnas per 22 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius

• Lietuvis šiose rungtynėse neprametė nė karto – pataikė abu mestus dvitaškius, vieną tritaškį bei abi baudas

• Kanados ekipai tai buvo šeštoji pergalė paeiliui

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (17-7) išvykoje 102:87 (22:17, 32:29, 25:21, 23:20) nugalėjo Sakramento „Kings“ (9-17) ir pratęsė savo pergalių seriją iki šešių iš eilės.

25
25
64%
7/11
9

Taip Kanados klubas deramai pažymėjo vyriausiojo ekipos trenerio Dwane‘o Casey 500-ąsias rungtynes prie Kanados klubo vairo.

Svečiai rungtynes pradėjo itin sėkmingai, o po DeMaro DeRozano dvitaškio rezultatas buvo 17:2 „Raptors“ naudai, tačiau šeimininkai po šalto dušo reabilitavosi itin greitai. Kėlinį jie užbaigė spurtu 15:5 bei savo deficitą sumažino iki 5 taškų (17:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, o „Kings“ netgi buvo išsiveržę į priekį 34:33, tačiau Kanados klubas laimėjo atkarpą 13:3 ir susikrovė 9 taškų persvarą (48:39), o prieš prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo 54:46.

Po ilgosios pertraukos rungtynių tendencija nesikeitė – šeimininkai dar kartą ženkliai sumažino savo deficitą (55:57), tačiau sėkmingesnė „Raptors“ trečiojo kėlinio pabaiga lėmė, jog jie į ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami 12 taškų pranašumą (79:67)

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ buvo priartėję iki 7 taškų (79:86), tačiau tai buvo viskas, ką lemiame ketvirtyje padarė šeimininkai, ir užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „Raptors“ šventė pergalę.

Valančiūnas per 22 minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, 3 kartus suklydo, užsidirbo asmeninę pražangą ir perėmė vieną kamuolį.

„Kings“: Zachas Randolphas 19 (9/11 metimai, 11 atk. kam.), Buddy Hieldas 17, Bogdanas Bogdanovičius 15 (4/8 trit.)

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (9/15 metimų, 9 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 20 (4/7 trit.), Kyle‘as Lowry 15 (3/12 trit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.)

2017-12-11 12:49
Perpildyta ten priekinė linija,tai JV dienos atrodo jau suskaičiuotos.Tritaškius pradėjo mesti ir pataikyti,kas jam pliusas,bet kad ir Poeltlas tą patį padarė.Žaidimo laikas mažėja,kamuolių nedaug gauna.Greitai galim mainus išvysti,kas JV būtų į naudą.