• Sabonis per 20 minučių pelnė 14 taškų ir atkovojo 4 kamuolius

• Oladipo pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, pelnęs 47 taškus

• „Nuggets“ puolėjas Trey Lylesas taip pat pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą ir įmetė 25 taškus

• Indianos klubui tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui

Indianos „Pacers“ (16-11) su Domantu Saboniu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače įspūdingai grįžo į rungtynes ir namuose per pratęsimą 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26, 12:2) įveikė Denverio „Nuggets“ (14-12) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

47
43
50%
6/12
56%
9/16

Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo „Pacers“, ir po Sabonio baudos metimų šeimininkai pirmavo 94:88. Vis tik, „Nuggets“ į tai atsakė spurtu 9:2 ir susigrąžino turėtą pranašumą (97:96). Po to Kolorado ekipa atsakė Trey Lyleso šou. „Nuggets“ dar kartą spurtavo 14:5, o Lylesas per šią atkarpą surinko 8 taškus, ir po jo metimo svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (111:103).

Tačiau šeimininkai lengvai pasiduoti neketino. Victoro Oladipo vedami „Pacers“ surengė spurtą 9:3, ir iki ketvirtojo pabaigos likus 40 sekundžių, šeimininkų deficitas tesiekė 2 taškus (112:114).

Likus 24 sekundėms, kamuolį savo rankose turėjo Indianos klubas ir Oladipo veržėsi krepšio link, bet jo metimas tikslo nepasiekė, tačiau situaciją išgelbėjo Thaddeusas Youngas, kuris pataisė komandos draugo metimą ir likus 5,5 sekundės rezultatą išlygino (114:114). Paskutinėje „Nuggets“ atakoje Willo Bartono metimas buvo netaiklus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „Pacers“ atrodė kur kas užtikrinčiau, kurį pradėjo spurtu 7:0, ir po Oladipo tritaškio šeimininkai pirmavo 121:114. Po šio smūgio nebeatsigavę „Nuggets“ buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Šeimininkai antrajame kėlinyje atsilikinėjo 19 taškų skirtumu (34:53), tačiau dar prieš ketvirčio pabaigą „Pacers“ laimėjo atkarpą 25:13 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 7 taškų deficitą (59:66).

GM: 25

Po ilgosios pertraukos Indianos ekipa tęsė pradėtą darbą ir trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 11:4 bei pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (84:83).

Sabonis per 20 minučių surinko 14 taškų (6/10 dvitaškių, 2/2 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, du kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Fenomenalų pasirodymą surengė jo komandos draugas Oladipo, kuris per 45 minutes įmetė net 47 taškus (9/16 dvit., 6/12 trit., 11/13 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo varžovo metimą. 47 taškai per rungtynes – naujas gynėjo karjeros rezultatyvumo rekordas.

„Pacers“: Victoras Oladipo 47 (6/12 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 24 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18 (8/11 metimų), Domantas Sabonis 14, Lance‘as Stephensonas 12.

„Nuggets“: Trey‘us Lylesas 25 (5/7 trit.), Gary Harrisas (3/10 trit.) ir Willas Bartonas (9 rez. perd., 6 atk. kam.) po 21, Wilsonas Chandleris 18 (8 atk. kam.)

2017-12-11 16:50
kin
Domas geriau uz JV varo,,,
2017-12-11 13:55
kasioguru
Oladipo PG nepakeite, nes gynyboj jis palygint su PG yra zymiai prastesnis. plius ne ven del Oladipo Pacers si sezona gerai losia, prie to prisideda ir kiti naujokai, ypac Sabonis ir Bogda.

na o siose rungtynese stebukla labiau sukure Nuggets, nei Pacers, nes taip gryba pjaut ir net nesugebet suregzt ataku tai dar reik sugebet. aisku sunku jiem be savo 2 aiskiu lyderiu.
2017-12-11 12:42
Oladipo tapo tikru Pacers lyderiu.O kiek daug skeptikų buvo,kad jis tinkamai George'o nepakeis.Pakeitė,ir dar kaip pakeitė.Sabonis kaip visada stabilus.Kamuolių gal kiek mažokai nusiėmė,bet aplamai neblogos rungtynės.

Z.
Mažai žaidė, nes Turner ir Young gerai atrodė šiose rungtynėse. Tai Domas jiems tik poilsio duodavo šiek tiek.
2017-12-11 03:52