• Jonas Valančiūnas pelnė 23 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus
  • Dvigubą dublį jis atliko po daugiau nei mėnesio pertraukos
  • Nepaisant galingo žaidimo, lemiamas minutes, per kurias „Clippers“ nutolo, lietuvis stebėjo nuo suolo
  • „Raptors“ sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes ir pralaimėjo pirmą kartą po 6 pergalių serijos

Jonas Valančiūnas pakartojo sezono rezultatyvumo ir atkovotų kamuolių rekordus bei surinko daugiausiai naudingumo balų, tačiau jo pastangos nebuvo vainikuotos pergale. Toronto „Raptors“ (17-8) išvykoje 91:96 (30:19, 23:32, 21:19, 17:26) nusileido Los Andželo „Clippers“ (10-15) ir pralaimėjo pirmą kartą po šešių pergalių iš eilės.

14
29
17
4

JV per 28 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 15 kamuolių ir 3 sykius prasižengė. Jis surinko 33 naudingumo balus ir pagerino sezono rekordą, pasiektą pirmose sezono rungtynėse (28 balai). Tada jis irgi pelnė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. Abu šie rodikliai jam yra geriausi šį sezoną.

Tai buvo pirmasis Valančiūno dvigubas dublis per ilgiau nei mėnesį. Paskutinį kartą tai jis buvo padaręs lapkričio 10-ąją, mače su Naujojo Orleano „Pelicans“.

Los Andžele lietuvis dominavo iki ilgosios pertraukos, kai per du kėlinius surinko 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. JV vėl pasižymėjo pataikydamas tritaškį.

Nepaisant galingo žaidimo baudos aikštelėje, Valančiūnas buvo išimtas iš aikštės, kai iki mačo pabaigos buvo likusios 3 minutės ir 23 sekundės, o rezultatas buvo lygus 84:84. „Clippers“ tada pelnė 4 taškus paeiliui, įskaitant DeAndre Jordano metimą pataisius netaiklų komandos draugo metimą, prasidėjus paskutinei mačo minutei.

Kyle’as Lowry greitai pelnė du taškus su pražanga ir pataikė baudą, priartindamas komandą iki 87:88, o treneris Dwane’as Casey grąžino į aikštę Valančiūną. Visgi kitoje atakoje Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir „Clippers“ susigrąžino persvarą.

Valančiūnas vėl buvo pasodintas ant suolo ir „Raptors“ vėl nudegė kovoje dėl kamuolių. Likus žaisti 9 sekundes Samas Dekkeris stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė tik pirmą metimą, bet „Clippers“ atsikovojo kamuolį puolime ir C.J. Williamsas baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Clippers“: Louisas Williamsas ir Montrezlas Harrellas po 17, Austinas Riversas 15, DeAndre Jordanas 14 (17 atk. kam.), Miloša Teodosičius (2/9 trit.) ir Samas Dekkeris po 12.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 23 (15 atk. kam.), DeMaras DeRozanas ir Serge'as Ibaka po 17, Kyle'as Lowry 14 (0/8 trit.), C.J. Milesas 13.

2017-12-12 23:12
Craptors
Craptoriai NUSIPELNE pralaimet. Geriau zaistu be trenerio. Arba su kokiu Seskum. Gal su Ballais Casey atvaro i Prienus, o Seskus I Toronto

--
2017-12-12 14:27
D J
Man atrodo laikas Jonui keisti kluba, jis labai daug laiko prarado Toronte.

--
2017-12-12 09:46
adameitas
Jordanas tapo rungtyniu zaideju, nes jo komanda laimejo
2017-12-12 09:33
gal kas gali paaiskinti
kodel lenteleje kaip rungtyniu zaidejas nurodytas D. Jordan, surinkes 29 balus, 14 tasku/17 kamuoliu, o ne Valanciunas, kurio saskaitoje 33 balai, 23 taskai/15 kamuoliu?
2017-12-12 09:29
Laikas
Sios rungtynes parode ,kad Jonui reikia nueiti pas Casey ir pasakyti : Eik tu namas . Poto aisku prasyti mainu. O tai jis virtes atpirkimo oziu ,kad nesugeba uz visus apsiginti. Casey filosofija ,meta Lowry ir Derozan ,ginasi - Valanciunas ir siektiek Ibaka.
2017-12-12 09:24
:D
Šios rugtynės puikiai parodė, kad ne Jonas yra neįgalus, kaip piešia US žiniasklaida, o Casey su savo durnais sprendimais ir suverčiant visą kaltę gynyboj vienam žmogui, kai gynėjai stovi kaip kuoliukai :D Greičiau Jonui dingti nuo šitos trijų begalvių komandėlės ir bus kitas rezultatas :D Puikus pavyzdys Sabonis ir jo rpb skaičius. Buvo vienas geresnių kovotojų dėl atšokusių kamuolių univere ir visi stūmė, kad OKC po 4 reb paima ir tipo lievas yra, o visai nesvarbu, kad reikėjo kamuolius palikti žaidėjui, kad anas savo dirbtinius trigubus dublius rinktų :D Na Sabonis išsilaisvino, gaila, kad Jonas dar yra sistemos įkaitas :(
2017-12-12 09:05
kunigas
Laukiam kada Gasolis baigs karjera Jonuka i spurs reikia ikist

--
2017-12-12 08:58
Ziuretojas
Ir dar Lowry nesudenge savo Teodosiciaus, kai JV tiek prie DeAndre grizo, tiek Teodosiciu gyne, o Lowry suda male.. kai tokios gynybos tai nera ko ant JV stumti.O dar kai Ibaka 7/17fg, 2/73pt fg ir agresyvumas siekia tik 1/2FT, tai ner ko noret, kad vienas JV lieka po kasiu. Pralose pries lavonu komanda... lopas Casey.
2017-12-12 08:37
Žilvis
JV galėtų rinkt stabiliai 15 pts 10reb jei ne durnas Casey. Laukiu mainų į kokius Spurs

--
2017-12-12 08:24
Nepirmas kartas
Nepirmas kartas kai Casey su savo keitaliojimais sudirba rungtynes , kartais tai pasiteisina , kartais ne.
2017-12-12 08:18
Ha ha ziurejau ir negalejau patiketi
Kad Casey pasodino nuostabiai losusi gynyboje ir puolime jona, o paliko pries andre ibaka kuris tiesiog neigalus pries rimtesni centra. Jona pasodino nes viena karta nuejo ginti maxiaus kuri turejo lasitikti derozanas o nepajudino ne kojos todel deandre idejo. Oasodino ne detozana bet jona :)) ir taip atidave laimetas rungtynes. Ble are visa maca jinelis o ta juoda bezdzione gale nusispjove ant viso darbo.