Denisas Lukašovas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Gediminas Maceina Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Lesteris Medfordas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Virginijus Šeškus Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Eigirdas Žukauskas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Nevėžis“ namuose 103:102 palaužė „Vytautą“
  • Tai buvo pirmasis LKL pratęsimas šį sezoną
  • „Nevėžis“ nutraukė 6 pralaimėjimų seriją, o „Vytautas“ suklupo po 4 pergalių iš eilės

Foto galerija

Kėdainių „Nevėžis“ (4-10) į pergalių kelią Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) sugrįžo su trenksmu. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 103:102 (31:26, 12:21, 21:18, 20:19, 7:7, 12:11) po dviejų pratęsimų kovą palaužė Prienų-Birštono „Vytauto“ (4-10) krepšininkus.

Pirmąjį pratęsimą išplėšė Denisas Lukašovas, kuris likus žaisti 25 sekundes pataikė tritaškį metimą, o per likusį laiką šeimininkai rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo.

Per pirmąsias papildomas penkias minutes nugalėtojas nepaaiškėjo, nors geresnius šansus turėjo „Nevėžis“. Eigirdas Žukauskas vienu taikliu baudos metimu komandas pasiuntė žaisti antrojo pratęsimo.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Vytautas“ turėjo trijų taškų pranašumą (102:99). Kitoje atakoje Mauro Veljačičius sumetė baudos metimus ir skirtumas tapo minimalus. Kitoje atakoje Žukauskas užsibuvo daugiau nei 3 sekundes varžovų baudos aikštelėje ir kamuolys atiteko šeimininkams.

Lemiama ataka buvo patikėta Veljačičiui. Gynėjas sėkmingai prasiveržė ir pelnė du taškus iš po krepšio. Per likusias 4 sekundes Justas Sinica dar atakavo krepšį iš 9 metrų, tačiau metimas tikslo nepasiekė.

„Nevėžio“ gretose debiutavo įžaidėjas Lesteris Medfordas. Jis per 23 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Tai buvo pirmasis kartas šiame LKL sezone, kuomet pajėgesnė komanda nepaaiškėjo per pagrindines 40 minučių.

„Nevėžiui“ tai buvo pirmoji pergalė po šešių pralaimėjimų serijos. Vangiai sezoną pradėjęs „Vytautas“ buvo įgavęs pagreitį ir iki šio mačo iškovojęs 4 pergales iš eilės.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šiame mače vėl rėmėsi tritaškiais metimais, kurių pataikė net 17 iš 39 bandymų. Dvitaškiai buvo mesti 50 proc. taiklumu (14/28). „Vytautui“ kovą pakišo klaidos – svečiai prarado 19 kamuolių, kuomet šeimininkai 11.

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas (9 atk. kam.) ir Lesteris Medfordas po 16, Valerijus Lichodejus, Gintautas Matulis ir Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) po 14, Justas Tamulis 11, Mauro Veljačičius 9.

„Vytautas“: Justas Sinica 24, Eigirdas Žukauskas 20, Denisas Lukašovas 16 (10 atk. kam.), Egidijus Dimša 12, Tomas Dimša 9.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Trenerių komentarai:

2017-12-13 01:01
Malcolm
Atrodo nebloga pakaitala rado kedainieciai.
2017-12-12 22:44
H
Virgio interviu visada smagu ziuret. Nuosirdus zmogus :) gaila antrojo seskaus nebera komandoje. Butu nauja broliu komanda.

--
2017-12-12 22:05
dd
Sveiki norėčiau pristatyti naują FB puslapį, kuriame bus cituojami įvairūs sportininkai!

Stengsimės rašyt nenuvalkiotas frazes, anglų ir lietuvių kalbomis. Daugiausiai orentuojamės į krepšinį.

2017-12-12 21:07
vytautas
Tai vytautas turejo + 10 bet neislaike persvaros cia jau turejo atiduot visas jegas snaiperiu komanda

--
2017-12-12 21:04
mauras
Aisku Vytautui zaisti be dvieju geriausiu savo zaideju buvo sunku,pasiseke Neveziui kad negalejo zaisti Liangelo ir Lamelo...kitaip butu buves lengva Vytauto pergale
2017-12-12 20:44