Triuškinantį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje patyrė Denverio „Nuggets“ ekipa, kuriai atstovauja Linas Kleiza. „Nuggets“ išvykoje 93:119 (22:38, 16:39, 28:26, 27:16) nusileido Bostono „Celtics“ klubui, kurį į pergalę vedė lyderių trejetas, kartu pelnęs 71 tašką.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmojo kėlinio pradžioje, kai sužaidus beveik keturias minutes taikliomis baudomis Allenas Iversonas buvo sumažinęs „Celtics“ pranašumą iki minimumo (12:11), bet tada aikštės šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą (25:15).

Antrąjį ketvirtį Bostono krepšininkai pradėjo 14:2 ir susikrovė solidų 27 taškų pranašumą (52:25). Prieš ilgąją pertrauką Denverio ekipa atsilikinėjo jau nepadoriu skirtumu – 38:77.

Sumažinti savo atsilikimą „Nuggets“ žaidėjams pavyko tik paskutiniajame ketvirtyje, kai Bostono ekipoje žaidė beveik visi antrojo penketuko krepšininkai.

Nesėkmingai šis mačas susiklostė Kleizai. Lietuvis per beveik 22 aikštėje praleistas minutes prametė abu metimus ir taškų nepelnė. Puolėjas atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 22, Marcusas Camby 17 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 12, Carmelo Anthony 11 (6 rez. perd.), Bobby Jonesas 10.

„Celtics“: Paulas Pierce’as 26, Kevinas Garnettas 23 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Ray Allenas 22 (6 rez. perd.), Rajanas Rondo 14, Eddie House’as 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
nu jo ten pries Garnetta po kasiu nelabai pasisakosi
2007-11-08
+1
nu per tiekc laiko nepelnyt nei tasko tai absurdas
2007-11-08
Stebejau rungtynes.Pirma keliny Kleiza beveik visa lose tj nebuvo jam progos nej vieno metimo atlikt.Ir jis vien apie tritaski laksto daugiau nieko ;/ O Celticsai ka isdarinejo pirmam keliny tj senaj bemaciau tokiu keliniu NBA gal koki 8 dejimus padare.Garnetas visus 1:1 apsizaisdavo
2007-11-08
+2
Na Celtics atrodo tikrai Gerai daliansi kamuoliu delto toks rezultatas , o Kleiza beweik neatakawo krepsio todel toks ir rezultatas asmeninej saskaitoj ;]