• „Lietuvos rytas“ Europos taurės rungtynėse svečiuose 68:77 nusileido „Lokomotiv“ ekipai
  • Vilniaus klubas 21 taško deficitą sumažino iki 3 taškų
  • „Lietuvos ryto“ gretose geriausiai žaidė legionieriai Krameris ir Madgenas
  • Abi komandos jau yra užsitikrinusios vietą kitame etape

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (4-4) panaikino triuškinamą deficitą ir grįžo į rungtynes, tačiau galiausiai patyrė nesėkmę 68:77 (12:25, 13:19, 29:15, 14:18) kovoje su Europos taurės C grupės lyderiais Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-0) krepšininkais.

17
25
9
63%
5/8

Abi komandos jau yra užsitikrinusios vietas antrajame Europos taurė etape.

„Lokomotiv“ dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir buvo kelis kartus įgijusi 21 taško persvarą (41:20, 44:23).  „Lietuvos rytas“ į šturmą pakilo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:15.

Iš pradžių Rimo Kurtinaičio kariauna spurtavo 17:6 ir priartėjo iki 8 taškų (42:50). Per šia atkarpą po 5 taškus pelnė Artūras Jomantas ir Martynas Echodas.

Ketvirčio pabaigoje Jimmy Baronas pataikė 5 baudos metimus iš eilės ir prieš lemiamas 10 minučių „Lietuvos ryto“ deficitą sumažino iki 5 taškų (54:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Chriso Kramerio dvitaškiu ir Roko Giedraičio dėjimu, po kurių „Lietuvos ryto“ atsilikimas sumenko iki 3 taškų (58:61). Prieš tai toks mažas skirtumas komandas skyrė pirmojo kėlinio pradžioje.

Visgi tuomet Dimitrijus Kulaginas smeigė savo trečiąjį tritaškį, Ryanas Broekhoffas ir Mardy Collinsas pridėjo po dvitaškį bei „Lokomotiv“ pabėgo 68:60. Vilniečiai likus 3 minutėms dar priartėjo iki 4 taškų, tačiau Broekhoffas pelnė 5 taškus bei įtvirtino Krasnodaro ekipos pergalę.

Per lemiamą kėlinį 10 iš 21 savo taško surinko Chrisas Krameris. Jis rungtynėse taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio Louko Mavrokefalidžio bei tik pirmadienį prie klubo prisijungusių Arno Butkevičiaus ir Mindaugo Girdžiūno.