Laronas Dendy ir Amara Sy Nuotr.: FIBA.com
Amara Sy Nuotr.: FIBA.com
Sergejus Gladyras Nuotr.: FIBA.com
Jonte Flowersas Nuotr.: FIBA.com

Laronas Dendy lemiamame ketvirtyje pelnė 10 iš 15 komandos taškų, tačiau kito vedlio lemiamu metu neatradusi Utenos „Juventus“ (2-6) FIBA Čempionų lygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę per pastarąsias penkerias rungtynes.

21
21
83%
5/6
3

Žydrūno Urbono treniruojama ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 85:92 (23:28, 24:20, 23:24, 15:20) turėjo pripažinti vienintelės nepralaimėjusios turnyro komandos – Monako „Basket“ (8-0) pranašumą.

Dėl prastų oro sąlygų atvykti vėlavę Prancūzijos komandos krepšininkai Lietuvoje pasirodė tik trečiadienį, apie 16 valandą, jų prašymą tenkinę uteniškiai sutiko nukelti rungtynes iš 19 val. į 21 val.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Maksimas Kornijenka po dvigubą dublį surinkusio Simo Buterlevičiaus rezultatyvaus perdavimo pataikė dvitaškį ir rezultatas tapo lygus – 72:72, tačiau tada „Juventus“ išgyveno penkių minučių taškų badą.

Tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 10:0 ir šovė į priekį, bet Dendy nesiruošė sudėti ginklus – jis atsakė individualia atkarpa, per kurią surinko 10 taškų, bei sugrąžino intrigą į rungtynes – 82:87.

Likus žaisti kiek mažiau nei pusantros minutės, Kenny Gainesas pelnė du taškus su pražanga ir išlaikė šeimininkų viltį gyvą – 85:89. Visgi ji greitai užgeso, kadangi per likusį laiką Urbono vadovaujama nebesurinko nė taško, o galingu dėjimu „Juventus“ krepšį sudrebinęs Amara Sy įkalė paskutinį vinį į Utenos komandos karstą – 92:85.

„Juventus“ startinis penketas šiame susitikime surinko vos 27 taškus, kai tuo metu nuo suolo pakilę krepšininkai – 58.

Dendy per 26 minutes iš viso pelnė 23 taškus (7/14 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balus.

Uteniškiai taip pat buvo priversti verstis be įžaidėjo Dovio Bičkauskio. Pastarąjį įžaidėjo pozicijoje vadavęs Buterlevičius surinko 10 taškų (1/2 tritaškiai, 7/8 baudos) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Juventus“: Laronas Dendy 23, Karolis Guščikas 14, Jonte Flowersas ir Kenny Gainesas – po 11, Simas Buterlevičius 10 (11 rez. perd.).

„Basket“: Amara Sy 21, Paulas Lacombe'as 13, Chrisas Evansas 12.

2017-12-13 21:10
H
Vietoj pergales 20:0, dabar gaus -20 utena. Patys nusprende geruciais pabut del laiko nukelimo.