Dažnai klydę ir sukauptą pranašumą švaistę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai iš Prancūzijos į Lietuvą grįžta pakeltomis galvomis. Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkai vilniečių dovanėlėmis nepasinaudojo Lietuvos vicečempionams nusileido 77:83 (16:23, 23:16, 19:21, 17:25).

Pirmoje mačo dalyje sėkmingiau rungtyniavę vilniečiai per likusius ketvirčius ėmė buksuoti ir leido „Sarthe Basket“ ekipai įgyti 7 taškų persvarą (50:43). Iki mačo pabaigos aplenkti varžovų nesugebėjusiems vilniečiams sėkmę atnešė naujai priimti Eurolygos taisyklių pakeitimai.

Likus žaisti 30 sekundžių technine pražanga už suvaidintą pražangą buvo nubaustas Le Mano ekipos puolėjas Nicholas Batumas, o dvi baudas realizavęs vilniečių komandos gynėjas Hollisas Price'as išvedė savo ekipą į priekį (79:77).

Netrukus persvarą iki 4 taškų (81:77) padidino iš po krepšio po gražaus Matthew Nielseno perdavimo pataikęs Marijonas Petravičius. Skirtumą skubėję mažinti prancūzai atakavo netaikliai, o jų desperatišką bandymą stabdyti vilniečius teisėjai įvertino nesportine pražanga.

„Lietuvos rytas“: Hollisas Price'as 23 taškai, Marijonas Petravičius 14, Matthew Nielsenas 13, Mindaugas Lukauskis 11.

„Sarthe Basket“: Phillas Ricci 20, Samas Clancy 15.

Klaidų virtine rungtynes pradėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsiliko 4:6, tačiau po vilniečių ekipos gynėjo Holliso Price'o tritaškio svečiai išsiveržė į priekį (11:8). Po dar vieno amerikiečio tritaškio iki kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių „Lietuvos ryto“ persvara šoktelėjo iki 7 taškų (23:16).

Prasidėjus antrajam ketvirčiui Mindaugas Lukauskis dvitaškiu padidino savo ekipos pranašumą iki 9 taškų (25:16), tačiau netaikliai iš toli atakavę ir nuolat žingsniavę vilniečiai baigiantis kėliniui leido varžovams sugrąžinti pusiausvyrą.

Po Phillipo Ricci tritaškio skirtumas sumenko iki minimumo (31:32), o paskutinėmis kėlinio sekundėmis kovodamas dėl kamuolio jį į krepšį netyčia įrideno Joao Paolo Batista.

Antroje rungtynių dalyje prancūzai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Likus žaisti 5 minutes iki trečiojo ketvirčio pabaigos po Yannicko Bokolo dėjimo iš viršaus „Sarthe Basket“ pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (50:43).

IKi ketvirčio pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 40 sekundžių dvi baudas pataikęs Chuckas Eidsonas nukirpo varžovų persvarą iki minimumo (54:55), tačiau netrukus iš toli pataikęs Le Mano ekipos aukštaūgis Luka Bogdanovičius padidino savo komandos pranašumą iki 4 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje panaikinę 5 taškų varžovų persvarą vilniečiai kelis sykius lygino rezultatą (69:69, 72:72).

Atrinkti (0) Visi (34)
O čia surinkti visi rungtynių perliukai:

2007-11-09
„Skandalas!“, „Gėda!“, „Šūdinas švilpukas!“ – po „Lietuvos ryto“ pergalės 83:77 prieš Le Mano „Sarthe“ klubą iš pykčio spirgėjo ir prancūzai žurnalistai.
2007-11-09
+1
komentatorius tikraii jega ,petrauskui isvis ryto rungtyniu reik neleist komentuot :) taip ir toliau p.s is komentavimo " prancuzas uzriaumojo kai tris dienas negeres jautis " ka ne jega :)))
2007-11-09
man tiai komentatorius su savo bajereis patiko. o zurnalistas kaip paklause kas atsitiko kad tau tris kelinius nesiseke tai beveik miriau
2007-11-08
+3
o kazkas atsimenu dar vare ir juokesi is PRICE. tipo levas zaidejas, prastas, leader price ir t.t. o ka dabar pasakysi mandruoli?:)
2007-11-08
-1
Komentatorius tragiskas , O rytas blogai atrode bet islose pergale , saunu ;]
2007-11-08
-3
komentatorius visiška nemokša nu bet rytas vistiek laimėjo šaunuoliai:)
2007-11-08
-3
idomios rungtynes :) as rytu patenkintas bet teisejas galima sakyti 4 kelyny mazdaug kai liko 2-5 min buvo 6 zaidejas :D
2007-11-08
-1
VISUS SU PERGALE!!!

MANE TAI UŽMUŠE ŽURNALISTO KLAUSIMAS JOMANTUI PO RUNGTYNIŲ: TRIS KĖLINIUS TAU NESISEKĖ, TAI KAIP ČIA TAIP ???

NUKRITAU NUO FOTELIO BEZHVENGDAMAS :D:D:D

GO LR!!!
2007-11-08
+6
"ravivas limonadas uzputojo kaip seltzeris" po sito bajerulio jau nebesugebejome ziuret varzybu :) visas alus is gerkles atgal isbego :))) ble piz nevarykit ant to komentatoriaus ans malacius yra :) bent pralinksmina :)
2007-11-08
+3
Vienas naudingiausių "Sarthe Basket" komandos žaidėjų Philas Ricci po dvikovos apgailestavo nesėkminga mačo pabaiga. "Tai buvo labai sudėtingos rungtynės. Sunku pralaimėti, kai atrodo, kad galėsi iškovoti pergalę. Galutinį tašką padėjo techninė pražanga likus žaisti 40 sekundžių. Apskritai, paskutinių dviejų minučių atkarpą turėjome žaisti sėkmingiau. Turime labiau susikaupti."
2007-11-08
+7
Ryta istrauke,ta tehnine prancuzams uz vaidyba,jei ne ta technine,neaisku,kaip butu pasibaigusios varzybos,bet nugaletojai neteisiami,nustebino geras Price zaidimas.Sveikinu ryto fanus su pergale
2007-11-08
+3
ar ne lenku teisejas ten skyre nesportine prancuzui, atseit suvaidinusiam prazanga pries Petraviciu? nes vaidybos ten buvo mazai, o is pakartojimo matos kad Petravicius atsistume rankomis..

nors nugaletojai neteisiami, Rytas sias varzybas istempe tik del individualaus meistriskumo, ypac Price'o deka.
2007-11-08
-1
profas7: "Ryto zaidimas parodo, ka gali asilai vedami liuto ir ka gali liutai vedami asilo... Sveikinu ryta.. Saunuoliai"...

cia as biski neykirtau abie kurias butent komandas tu kalbi???

Rytas saunuoliai,taip ir toliau,svarbu aukstesne vieta uzimt grupeje,kad Top-16 butu silpnesni varzovai,nors ka as cia nusisneku...mes LAIMESIM pries visus!!!

uz RYTA!!
2007-11-08
+1
TV3,o dar šitas komentatorius. Baisu ... Gerai,kad nors RYTAS NENUVYLĖ !
2007-11-08
+1
Senais gerais tarybiniais laikais eidavau tokių pasakorių,kaip šitas komentatorius,pasiklausyti alaus bare Tauro ragas. Bet ten nors būdavo įdomu ir juokinga. Šitas,tai panašu,pats nukaušta nuo savo kalbų ir kaifuoja - visai pamiršta,kad jis turi ŽIŪROVAMS NETRUKDYTI,PADĖTI SUSIORIENTUOTI,o ne versti klausytis jo pliurpalų.
2007-11-08
+5
Na varzybos nebuvo labai grazios, bet vertos vien ziuret del Price'o pasirodymo, kuo toliau, tuo labiau jis man patinka, metima turi (o gal cia "sava" aikste padejo), reiks paieskot statistikos, bet kiek skaiciavau tai nebloga, Chukas irgi neblogai sakyciau isiliejo, berods 7 ar 9 taskai, tikrai 3 perimti, na klaidu dare, bet ju dare visi. Kas nervina, tai galima sakyti tradicines Petro baudos puolime, nors siandien berods ju nebuvo ( o gal viena), bet ziurejau paskutines BBl berods, tai ten ju gavo dvi ir taip pastoviai, reikia, kad jam proto, kasnors gerai ikrestu, ir paaiskintu. kad cia ne regbis, o tai turbut jis sumaiso.

Aisku labiausiai rungtynes pagyvino komentatorius, miriau is juoko :)) : varliu megejai, limonadas kaip selteris ir t.t. :))