Eurolygos varžybų B grupėje ir toliau koja kojon su Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais žengia Salonikų „Aris“ ekipa. Trečiadienį namie žaidę graikai po permainingos ir atkaklios kovos 77:73 (21:21, 12:19, 21:21, 23:12) įveikė Zagrebo „Cibona“ komandą ir šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Aikštės šeimininkai išsigelbėjo tik per paskutines rungtynių minutes. Prieš prasidedant ketvirtajam susitikimo kėliniui Kroatijos čempionai buvo įgiję 7 taškų persvarą (61:54), tačiau jos išlaikyti nesugebėjo.

Nesulaikomai ketvirtajame kėlinyje žaidęs „Aris“ puolėjas iš JAV Jeremiah Massey padėjo graikams pasiekti persilaužimą ir įveikti antrąją nesėkmę per trečias rungtynes patyrusią „Cibona“.

Net 28 taškus surinkęs, vos 3 metimus prametęs ir 11 kamuolių po krepšiais sugriebęs Massey ne tik atvedė Salonikų klubą į pergalę, bet surinkęs 40 naudingumo balų pateikė rimtą paraišką iškovoti naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.

Simonas Serapinas nugalėtojams per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Aris“: Jeremiah Massey 28 (12/14 dvitaškių, 11 atk. kam.), Reyshawnas Terry 10, Dimitrios Tsaldaris 10, Bracey Wrightas 9 ... Simonas Serapinas 4.

„Cibona“: Tre Kelley 15, Larry Ayuso 13 (6 kld.), Chrisas Warrenas 13, Damiras Mulaomerovičius 10, Samas Hoskinas 8 (6 atk. kam.).