Nuotr.: euroleague.net
Nuotr. euroleague.net
  • „Brose“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 12:0 ir nutraukė penkių iš eilės „Olympiakos“ pergalių seriją
  • „Brose“ suklydo vos 6 kartus, „Olympiakos“ – 7

Didžiąją mačo dalį atsilikusiųjų vaidmenyje buvusi Bambergo „Brose“ (6-6) komanda iššovė, kada labiausiai to reikėjo. Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose pademonstravo geležinę gynybą ir 67:65 (15:14, 17:26, 18:18, 17:7) nukovė Pirėjo „Olympiakos“ (9-3) krepšininkus.

20
23
7
78%
7/9

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai iš Graikijos pirmavo 62:55. Tuomet šeimininkai per keturias minutes surengė spurtą 12:0 ir paskutinę mačo minutę pradėjo pirmaudami 67:62.

Likus žaisti 33 sekundes Janis Strelnieks pataikė tritaškį ir sugrąžino „Olympiakos“ viltį. Ta viltis dar labiau sustiprėjo, kuomet Ricky Hickmanas krepšį atakavo netaikliai, o lemiama 10 sekundžių ataka priklausė svečiams. Visgi per ją tritaškį prametė Brianas Robertsas ir pergalę šventė šeimininkai.

Abi komandos šiame mače demonstravo pavyzdinį susikaupimą ir prarado labai mažai kamuolių. „Brose“ suklydo 6, o „Olympiakos“ 7 kartus.

Su šiuo pralaimėjimu nutrūko penkių iš eilės laimėtų „Olympiakos“ rungtynių serija.

„Su tokiu palaikymu mes gavome papildomų jėgų. Mūsų gera gynyba juos sustabdė. Noriu padėkoti visiems komandos draugams ir treneriui“, – po mačo kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Dorellas Wrightas

„Džiaugiuosi, kad nepraradome koncentracijos. Žaidėme labai gerai gynyboje. Mačo pabaigoje mes priėmėme gerus sprendimus ir iškovojome pergalę“,  teigė „Brose“ treneris Andrea Trinchieri.

„Brose“: Dorellas Wrightas 20, Augustine'as Rubitas 15, Danielas Hackettas 13, Ricky Hickmanas 11.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 12, Vassilis Spanoulis 11, Kyle'as Wiltjeras 10, Janis Strelnieks ir Kostas Papanikolaou po 8.