• „Baskonia“ 82:81 pranoko „Anadolu Efes“

• Vincentas Poirier tapo ne tik rungtynių herojumi, bet ir sužaidė savo karjeros rungtynes

• Jis per 26 minutes pelnė 16 taškų, sugriebė 12 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus

Eurolygoje dramatišką pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (6-6) klubas, kuris po taiklių Vincento Poirier baudų metimų 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (3-9).

16
35
12
5

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, „Anadolu Efes“ dar pirmavo 79:71, tačiau Mattas Janningsas smeigė tritaškį, Jaysonas Grangeris ir Poirier pridėjo po dvitaškį ir iš turkų persvaros teliko taškas (79:78).

Iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, Errickas McCollumas taikliu metimu sugrąžino šeimininkams trijų taškų persvarą (81:78), tačiau į tai greitai atsakė Tornikė Šengelija, realizavęs abu baudų metimus.

Nė viena iš komandų kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau tuomet išmušė Poirier valanda. Iki kėlinio pabaigos likus trims sekundėms, prancūzas išprovokavo Vladimiro Štimaco pražangą bei šaltakraujiškai sumetė abi baudas ir išvedė „Baskonia“ į priekį 82:81.

Stambulo klubui priklausė paskutinė ataka, tačiau ji baigėsi visiška katastrofa – Janis Timma perėmė kamuolį ir paleido jį per visą aikštę, taip užtvirtindamas baskų pergalę.

„Anadolu Efes“: Errickas McColumas 21, Bryantas Dunstonas 14, Ricky Ledo, Vladimiras Štimacas ir Zoranas Dragičius po 10.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 17, Vincentas Poirier ir Mattas Janningas po 16.