• CSKA 101:86 nugalėjo „Maccabi“
    '
  • Maskvos ekipa antrajame kėlinyje surengė spurtą 19:2

• Geriausias karjeros rungtynes Europoje sužaidė „Maccabi“ gynėjas Norrisas Cole'as, pelnęs 26 taškus ir surinkęs 29 naudingumo balus

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą Eurolygoje įsirašė Maskvos CSKA (10-2) krepšininkai, kurie namuose 101:86 (21:20, 28:14, 23:23, 29:29) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (7-5) ir pasiekė jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

26
33
78%
7/9
50%
5/10

Šeimininkai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje, kuriame vedami Nando De Colo ir Sergio Rodriguezo surengė įspūdingą spurtą 19:2 ir į priekį pabėgo 16 taškų skirtumu. (40:24).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė ir CSKA toliau diktavo rungtynių eigą. Trečiojo kėlinio pabaigoje netgi buvo pradėtas „Maccabi“ triuškinimas, mat po Kyle‘o Hineso baudų metimų ekipas skyrė 20 taškų (70:50).

Visgi svečiai lengvai pasiduoti linkę nebuvo. Tel Avivo ekipa smogė ketvirtajame kėlinyje, kuomet laimėjo atkarpą 17:9 ir iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, priartėjo iki 7 taškų (74:81). Vis tik to buvo negana, mat Rodriguezas ir Semenas Antonovas į tai atsakė dviemis tritaškiais iš eilės ir galutinai nusprendė rungtynių baigtį.

CSKA: Nando De Colo 26, Cory Higginsas 17, Sergio Rodriguezas 15, Kyle‘as Hinesas ir Semenas Antonovas po 14.

„Maccabi“: Norrisas Cole‘as 24, Deshaunas Thomasas 14, Jake‘as Cohenas 12.