• Sėkmingiausiai iš lietuvių sužaidė Artūras Gudaitis, pelnęs 11 taškų ir surinkęs 18 naudingumo balų

• Pagal pastarąjį rodiklį Gudaitis buvo nepralenkiamas ir Milano ekipoje

• Nugalėtojams Lukas Lekavičius per 16 minučių pelnė 2 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus

• Mantas Kalnietis per 32 minutes įmetė 7 taškus ir susitikimą baigė su 3 naudingumo balais

Eurolygos susitikime tarp Atėnų „Panathinaikos“ (8-4) ir Milano „AX Armani Exchange“ (3-9), kuriame netrūko ir lietuviškų akcentų, pergalę 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) iškovojo Luko Lekavičiaus ekipa bei taip pratęsė Italijos ekipos pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

11
18
7
100%
3/3

„Panathinaikos“ iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame kėlinyje, kurio viduryje Nickas Calathesas surinko 5 taškus paeiliui, Jamesas Gistas įkrovė į krepšį, o šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir nuo Milano ekipos atitolo 9 taškais (62:53).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir savo deficitą buvo sumažinę iki 6 taškų (60:66), tačiau PAO toliašaudė artilerija į tai atsakė dviejais tritaškiais paeiliui ir įgiję 10 taškų pranašumą (72:62) šeimininkai išsprendė visus reikalus šio vakaro susitikime.

Nugalėtojų gretose Lukas Lekavičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo metu „AX Armani Exchange“ klubo narys, Artūras Gudaitis, per 13 minučių įmetė 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Mantas Kalnietis per 32 minutes pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo, išprovokavo ir užsidirbo po dvi pražangas bei pasirodymą baigė su 3 naudingumo balais.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 20 (6/9 trit.), Mattas Lojeski 14, Jamesas Gistas 11.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 13, Artūras Gudaitis 11 (4/4 dvit.), Kalebas Tarčevskis 9.

2017-12-16 13:02
x
Maciau rungtynes, Luka isleido tik todel, kad Calatesas susizeide peti, siaip nezinia, ar butu isleide, iki Calateso traumos zaide tik 6 minutes. Neaisku, kokio rimtumo ta Calateso trauma, jei ten kazkas rimciau, gal dabar Lukas ilgiau zais. Siaip kiek pastebejau jis ten kazkaip bijo mesti, toks pasimetes ir neuztikrintas vakar atrode, gal bijo, kad ses ant suolo, jei blogai sulos...Zalgiryje tikrai daugiau imdavosi iniciatyvos

--
2017-12-16 12:41
Lukas šį kartą gavo nemažai minučių,bet gaila,jog nesugebėjo jomis pasinaudoti.O galėtų,nes jis tą sugeba.Kalnietis taip pat daug žaidė,bet taip pat per daug neišsiskyrė.O Gudaitis kaip visada-gavo nedaug žaisti,bet vėl naudingiausias komandoje.

--
2017-12-16 10:15
realiai cia pao galejo pralosti i viena kasa, jei ne to trejetuko sudinos rungtynes
2017-12-16 09:15
arv
ir Kalniecio turbut paskutinis kontraktas uzsienyje.. Po jo reik tiketis gal dar kokiam Neptune ar Lietkabelyje suzais :)

--
2017-12-16 04:39
Ne laikas kartais jau gristi i Zalgiri? suda man lyg jis ten mala....o ir losti negauna del Calato....Man lyg po sezono bus aiskiau,.
2017-12-16 00:19
...
Tai kitoj komandoj matyt ir lostu, kur treneris su smegenim. O siaip tai gaila musiskiu kad pakliuvo I europietiskus raptors. Kalnas tai zaide ilgai, bet skaiciai neispudingi, vel herojai pjove gryba? Net nematyt ju tarp rezultatyviausiu

--
2017-12-15 23:30
mamia
Gudaitis juda tikrai graziai ir tikrai turi lost ilgiau, nes nematau kad Tarzewski gintusi geriau uz Artura... o seip Armanis nebus sekminga komanda kol tokie plytininkai kaip Jerrels ir Goudeluck los komandoj, tiesiog troikus laido abu lempinius, prasiverzimai i medzkus, o kaip dasyla kad jau per daug mala suda tai atmeta kamuoli Kalnui likus 5 sekundem:)