• „Raptors“ 120:87 sutraiškė „Nets“ ir namie pasiekė 8-ąją pergalę iš eilės
  • Valančiūnas prametė tritaškį ir nutraukė savo tolimų metimų seriją
  • JV surinko 14 taškų, sugriebė 5 kamuolius ir blokavo du metimus
  • Lowry surinko trigubą dublį, o rezultatyviausias buvo DeRozanas

Jonas Valančiūnas nutraukė savo taiklių tritaškių seriją, tačiau pasižymėjo geru žaidimu bei padėjo Toronto „Raptors“ (19-8) komandai namuose be vargo 120:87 (30:20, 28:24, 33:20, 29:23) susidoroti su Bruklino „Nets“ (11-17) krepšininkais.

10
29
10
12

JV per 22 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir vieną kartą suklydo. Lietuvis surinko 16 naudingumo balų, o jam būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 33 taškais daugiau nei svečiai.

Prieš tai lietuvis trejose rungtynėse paeiliui taip pat išmetė po vieną tritaškį, o tuomet visi metimai skriejo į krepšį.

Toronto komandoje 11-ąjį savo karjeros trigubą dublį surinko Kyle’as Lowry. Jis per 31 minutę pasižymėjo pelnydamas 10 taškų, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 12 rezultatyvių perdavimų.

Trigubą dublį Lowry pasiekė iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, kuomet po netaiklaus Normano Powello metimo sugriebė kamuolį. Į tai džiaugsmingai sureagavo visas „Raptors“ suolas.

„Kyle’as tikrai to norėjo (trigubo dublio) ir aš džiaugiasi, kad jis jį pasiekė“, – sakė DeMaras DeRozanas.

„Svarbu, kad trigubus dublius pasiekiu tuomet, kai mes laimime“, – džiaugėsi pats Lowry. Šį sezoną jis surinko antrąjį trigubą dublį, o prieš tai „Raptors“ tokioje dvikovoje laimėjo prieš Los Andželo „Lakers“.

Rezultatyviausiai „Raptors“ gretose žaidė puikiai dvitaškius pataikęs DeRozanas. Gynėjas surinko 31 tašką (13/17 dvit., 1/2 dvit., 2/4 baudos).

„Raptors“ namuose laimėjo jau aštuntąjį kartą iš eilės. Toronte ekipa demonstruoja geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą (10-1).

„Nets“ komandoje nė vienas startinio penketo krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Starto penketo nariai kartu pelnė 28 iš 87 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 31 (13/17 dvit.), Serge’as Ibaka 18 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14 (7/10 dvit., 0/1 trit., 5 atk. kam., 2 bl.), Jakobas Poeltlas 11 (5/5 dvit.), Kyle’as Lowry 10 (10 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Nets“: Nikas Stauskas 22 (5/7 trit., 5/5 baudos), Isaiah Whiteheadas 13, Jahlilas Okaforas 10, Rondae Hollisas-Jeffersonas 9.