Nuotr. fotodiena.lt/J. Elinskas
  • „Neptūnas“ išvykoje 85:74 nugalėjo „Nevėžį“

• Geriausias sezono rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis, pelnęs 26 taškus, pataikęs 5 iš 8 tritaškių ir surinkęs 22 naudingumo balus

• Geriausią sezono mačą sužaidė ir Jerry Johnsonas, kuris įmetė 17 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus

Klaipėdos „Neptūno“ (12-3) laivą palikus dviem lyderiams sezono rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis, kurio vedamas uostamiesčio klubas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos susitikime 85:74 (23:26, 23:13, 20:11, 19:24) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (4-11).

17
29
80%
4/5
7

Svečiai apčiuopiamą persvarą įgijo antrojo kėlinio pabaigoje, kai paskutinių trijų minučių atkarpą laimėjo 7:0 ir, prieš prasidedant ilgajai pertraukai, „Neptūnas“ pirmavo 46:39.

Po pertraukos grįžę klaipėdiečiai apsukų nemažino ir trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 bei po Renaldo Seibučio tritaškio „Neptūnas“ atitrūko 14 taškų persvara (53:39).

„Nevėžis“ ketvirtajame kėlinyje dar bandė kabintis į rungtynes ir po laimėtos atkarpos 8:2 buvo sumažinę svečių pranašumą iki 7 taškų (65:72), bet Seibutis į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais paeiliui ir atstatė „Neptūnui“ dviženklę persvarą, kurios klaipėdiečiai nebepaleido.

Sezono rungtynes sužaidęs Seibutis per 37 minutes pelnė 26 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir suklydęs du kartus, surinko 22 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Gintautas Matulis ir Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) – po 15, Valerijus Lichodejus ir Gabrielius Maldūnas – po 10.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 26 (5/8 trit., 22 naud. bal.), Jerry Johnsonas 17 (3/4 trit., 7 rez. perd., 29 naud. bal.), Juanas Palaciosas 11 (4/13 dvit.).

Trenerių komentarai:

2017-12-17 00:40
Fajar
Manyciau reikia saukti Kurti su viniais ir lentu pora. Reik uzkalt Neptuno langus ir steigti klp nauja kluba.

--
2017-12-16 23:48
To antanas
Kas ir uzsilenks tai tik rytas. Kuris moka tik perpikt zaidejus is varzovu, o patys nieko negali rast. Tikri lohai

Kleiza is teiseju ismaldavo ant keliu pergale pries Zalgiri, tai dabar rytsudziai ir ju fanai pasikele. Ciulpsyt visi jus 8 metus is eiles

--
+1
2017-12-16 23:42
antanasUbagu ir lavonu macas. Kaip gerai kad greit abu klubai uzsilenks..--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

antanas lavonas lOL
2017-12-16 23:03
antanas
Ubagu ir lavonu macas. Kaip gerai kad greit abu klubai uzsilenks..

2017-12-16 19:53
Kovojo Nevėžis,bet individualus meistriškumas nugalėjo.Seibutis ėmėsi iniciatyvos,svarbiu metu tritaškius įmetė ir palaidojo Nevėžį.Johnsonas jau įsivažiuoja.Dabar bus dar svarbesnis komandai,kol nėra naujo įžaidėjo.Palacioso forma kiek kritus,bet čia gal tik šiandien nepersistengė.

--
2017-12-16 19:46
Buvo čia kuo didžiuotis vienas sukčių UAB nugalėjo kita sukčių irštvą . Sukilo milžiniškas skandalas dėl nevėžio algų nemokėjimo bet regis taip ir px visiems . Dabar situacija kartojasi Klaipėdos bachurai grobsto pinigus ir švaisto į visas puses tik ne žaidėjų algoms . Tai yra pasitičiojimas iš visų krepšinio mylėtojų !!! Negi tai normalu kad klubas nemoka algų ? LKL LKF kaip visuomet tyli ir miega . Klaipėdos kontora pasmertka žlugti
-1
2017-12-16 19:31
dziugu del J.Johnsono, reikejo jam tokiu rungtyniu kad isivaziuotu po 2 lyderiu isvykimo