• Už jį rezultatyviau žaidė tik Dingas Yanyuhangas, įmetęs 32 taškus

• Nugalėtojų gretose Jimmeris Freddetas pelnė 50 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius

• Jo komandos draugas Nickas Minnerathas pridėjo 37 taškus

• Po šio pralaimėjimo nutrūko  „Golden Stars“ keturių pergalių iš eilės serija

Nesėkmę Kinijos pirmenybėse po keturių pergalių iš eilės patyrė Donato Motiejūno Šandongo „Golden Stars“ (13-4) komanda.

Lietuvio klubas išvykoje 111:128 (24:23, 27:39, 30:34, 30:32) turėjo pripažinti Šanchajaus „Sharks“ (8-9) komandos pranašumą, kuriai tai buvo vos antroji pergalė per pastaruosius aštuonis susitikimus.

Motiejūnas, kaip jau ir įprasta šiame sezone, surinko dar vieną dvigubą dublį. Lietuvis per 37 minutes pelnė 23 taškus (7/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/9 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po 4 kartus suklydo bei prasižengė.

Už jį rezultatyviau rungtyniavo tik Dingas Yanyuhangas, pelnęs 32 taškus.

Buvęs žalgirietis Ty Lawsonas šį kartą išsiskyrė universaliu žaidimu. Amerikietis per 35 minutes surinko 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Jimmeris Fredette‘as, kuris buvo per plauką nuo trigubo dublio ir per 43 minutes pelnė 50 taškų (8/13 dvitaškių, 8/14 tritaškių, 10/11 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ne ką prasčiau pasirodė ir Nickas Minnerathas, kuris per 29 minutes pelnė 37 taškus (10/15 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 2/3 baudos), atkovojo 9 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį.

„Sharks“: Jimmeris Fredette‘as 50 (8/13 dvit., 8/14 trit., 10 rez. perd., 9 atk. kam.), Nickas Minnerathas 37 (10/15 dvit., 5/10 trit., 9 atk. kam.), Cai Liangas 14.

„Golden Stars“: Dingas Yanyuhangas 32 (9/15 dvit., 2/11 trit.), Donatas Motiejūnas (15 atk. kam.) ir Ty Lawsonas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) po 23.

2017-12-18 03:44
O tai kam jis losia toj Kinijoje? kam cia idomu? Kol jis EL nelosia? Cirkinasi graziai.... sekantis kuzminskas.
2017-12-18 00:14