Nuotr. Twitter
  • „Real“ namuose 102:93 įveikė „Monbus Obradoiro“

• Pralaimėtojų gretose Eimantas Bendžius pelnė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų

• Šeiminkams Jonas Mačiulis pelnė 11 taškų ir įmetė 3 tritaškius iš 5.

Ispanijos pirmenybėse įvyko lietuviškoji akistata. Eimanto Bendžiaus vedama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (7-5) namuose 93:102 (21:18, 16:34, 30:24, 26:26) nusileido Jono Mačiulio Madrido „Real“ (11-1) ekipai.

Nors Bendžiaus ekipa ir pralaimėjo, jis galėjo džiaugtis kiek mažesne pergale, nes lietuvių tarpusavio dvikovoje jis pranoko Mačiulį.

„Monbus Obradoiro“ puolėjas per 31 minutę pelnė 18 taškų (0/2 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 0/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Mačiulis taip pat sužaidė neblogas rungtynes ir per 22 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvitaškis, 3/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus , 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

„Real“ po šios pergalės ir toliau žygiuoja pirmi, o „Monbus Obradoiro“ smuktelėjo į aštuntąją poziciją.

„Monbus Obradoiro“: Benjaminas Simonsas 21 (7/10 trit.), Eimantas Bendžius 18 (6/9 trit.), Nickas Spiresas 12 (5/7 dvit.)

„Real“: Jaycee Carrolas 18 (6/9 trit.), Facundo Campazzo 15, Felipe Reyes (9 atk. kam.) ir Jeffery Tayloras po 12.