Ryanas Andersonas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Nuotr.: Dainius Lukšta
Viačeslavas Bobrovas Nuotr.: Dainius Lukšta
Alejandro Hernandez Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Trevonas Hughesas Nuotr.: Dainius Lukšta
  • „Dzūkija“ namuose pranoko „Pieno žvaigždes“ 85:76
  • Alytiškiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 49:28
  • Abi komandos susilygino ir turi po 6 pergales bei dalijasi 5-ąją vietą LKL čempionate

Foto galerija

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ nesugebėjo išlaikyti labai solidaus pranašumo Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynėse. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 76:85 (19:16, 23:14, 15:27, 19:28) pralaimėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių pasvaliečiai pirmavo 42:30 ir tai buvo dėsningas rezultatas, nes svečiai ryškiai laikė žaidimo gijas savo rankose. Po didžiosios pertraukos „Dzūkija“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:2 ir rezultatas tapo lygus vos per 5 minutes (44:44).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos mačas klostėsi taškas į tašką. Šeimininkams iniciatyvą perimti pavyko, kuomet Domagojus Samacas ir Gediminas Navickas pelnė keturis taškus iš eilės ir „Dzūkija“ išsiveržė į priekį 73:69.

Nors kitoje atakoje Trevonas Hughesas smeigė tritaškį ir skirtumą sumažino iki minimumo, tačiau kitoje atakoje Povilas Čukinas pataikė iš po krepšio, o Alejandro Hernandezas realizavo baudos metimus ir padėjo tašką šiame mače (77:72).

Mačą Alytuje aktyviai stebėjo ir Tomas Pačėsas, kuris iš tribūnų laidė garsias replikas „Dzūkijos“ treneriams. Pačėsas po rungtynių apsilankė ir Alytaus komandos rūbinėje.

„Pieno žvaigždės“ visiškai pralaimėjo kovą po krepšiu – šeimininkai atkovojo 49 kamuolius, kuomet pasvaliečiai sugriebė 28 kamuolius.

Pasvalio komandoje debiutavo amerikietis Ryanas Andersonas. Puolėjas per 17 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 19 (10 atk. kam.), Povilas Čukinas ir Gediminas Navickas po 14, Alejandro Hernandezas 13. Domagojus Samacas 11 (8 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 14, Artūrs Ausėjs ir Trevonas Hughesas po 11, Viačeslavas Bobrovas 9.

2017-12-19 08:53
ŽURNALISTAI!
Pirmoje pastraipoje rašote, kad Gedimino Petrausko auklėtiniai pralaimėjo namuose, nors žaidė SVEČIUOSE, t.y. Alytuje!!! Ane???
2017-12-19 00:40
Y
Ko tylit po pasvalio pergaliu su petrausku?

Alabama
O geras zenklas siauliai paskutiniai neliks.ispudinga serija pas superkousa.

--
2017-12-18 22:58
Idomu, kodel jokia komanda nenusiperka Chomiciaus. Jis gi vyriausiu geru galetu buti...

--
2017-12-18 22:33
Djbasket
Jo prasidejo petrauskiuku bajeriai. Trenerio parodija pradejo skandint savo eiline komandele. Tevo babkes gali nupirkt vieta bet pergaliu tai nenupirksi jei sugebejimai nuliniai.

--
2017-12-18 21:56
TreneriuksTreneriuks dirba ! Kazin kokioj komandoj tevas kitais metais vieta nupirks ! Statau uz Nevezy !
Kiek pralaimėjimų reikės, kad jį išmestų ir iš čia? :)
2017-12-18 21:06