Nuotr.: AFP - Scanpix
  • „Pacers“ namuose 111:112 nusileido „Celtics“ ekipai
  • Pergalę paskutinę akimirką nulėmė kamuolį perėmęs ir dėjimu ataką pabaigęs Terry Rozier

• Sabonis pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (17-14) buvo arti to, kad namuose paguldytų Rytų konferencijos lyderius, tačiau nedovanotina klaida paskutinėmis dvikovos sekundėmis to pasiekti neleido.

Foto galerija

Bojano Bogdanovičiaus perdavimas nepasiekė Victoro Oladipo, o kamuolį perėmęs ir į greitą puolimą pabėgęs Terry Rozier dėjimu iškovojo pergalę 112:111 (38:21, 24:26, 23:31, 27:33) Bostono „Celtics“ (26-7) ekipai.

Puolėjas iš Lietuvos vėl sužaidė puikias rungtynes. Ant parketo Sabonis prabuvo 29 minutes, pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei dukart pažeidė taisykles.

Saboniui būnant aikštelėje „Pacers“ įmetė 12 taškų daugiau už varžovus, o tai yra geriausias rezultatas ekipoje.

„Kyrie (Irvingas) ir Marcusas (Smartas) užspendė varžovą ir Marcusas mėgino prasižengti, tačiau arbitrai to neužfiksavo, – apie lemiamą epizodą pasakojo Rozier. – Tuomet Bogdanovičius atliko perdavimą, o aš sugebėjau prikišti rankas prie kamuolio. Tik perėmęs kamuolį žvilgtelėjau į laikrodį ir pamačiau keturias sekundes. Supratau, kad turiu laiko.“

Kyrie Irvingas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 30 taškų. Likus 31 sekundei iki dvikovos pabaigos Bostono ekipa atsilikinėjo 102:107, tačiau Irvingas per likusį laiką įsmeigė du tritaškius ir sugrąžino komandą į rungtynes.

„Nuostabu būti tokių puikių rungtynių dalimi“, – po dvikovos sakė Irvingas.

Šeimininkų komandoje nesustabdomai vėl rungtyniavo Victoras Oladipo, kuris per lemiamas 2 mačo minutes pelnė 12 iš savo 38 taškų. Likus minutei iki mačo pabaigos gynėjas pataikė tritaškį, kuris pirmą kartą išvedė „Pacers“ į priekį, o vėliau Oladipo dvitaškis padidino persvarą iki 5 taškų (107:102).

„Celtics“ puikiai pradėjo rungtynes pataikydamas visus 10 pirmųjų metimų bei pirmaudama 12-0. Bostono komandos pranašumas vienu metu pirmajame kėlinyje buvo išaugęs iki 18 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 38, Domantas Sabonis 18 (7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 15, Thaddeusas Youngas 13, Lance'as Stephensonas 11.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 30 (5/8 trit.), Jaysonas Tatumas 16, Marcusas Smartas 15, Alas Horfordas 14 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Jaylenas Brownas 13.

Tatumo dėjimas su Sabonio pražanga:

2017-12-19 14:38
toms
Tatumas nebloga vyni ikale per sabonio galva, sugrudo su mensomis, gaila sabonio sioje vietoje...
2017-12-19 14:28
kasioguru
ne veltui tie profai kartais tokie kausai, atrodo Bogda neturet but toks, bet yra. kam ten reikejo pasuot ta kamuoli? laikai ir lauki, kol bandys atiminet ar prasizengt. dabar lygioj vietoj nesamone.
2017-12-19 11:40
Gerai,kad Pacers sugrįžt sugebėjo,nes atrodė,kad sutriuškinti bus.Bet ta klaida visas pastangas nubraukė.Sabonis vėl solidžiai sužaidė,vienas pagrindinių žaidėjų buvo.Smagu matyti jo stabilų žaidimą.

Justas
Gelezine logika : Bostono ekipa atsilikinėjo 107:107, tačiau Irvingas per likusį laiką įsmeigė du tritaškius ir sugrąžino komandą į rungtynes