• „Rockets“ namuose 120:99 įveikė „Jazz“
  • Paskutinių 10 dvikovos minučių atkarpą „Rockets“ laimėjo 37:8

• Ericas Gordonas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes pelnydamas 33 taškus iš kurių 17 – ketvirtajame kėlinyje

• Tai buvo 14-oji „Rockets“ pergalė paeiliui bei 20-oji per pastarąsias 21-erias rungtynes

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių Hjustono „Rockets“ (25-4) deficitas siekė 8 taškus, tačiau Teksaso valstijos ekipa rungtynes pabaigė fantastiška atkarpa 37:8 bei iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės.

24
40
20
80%
4/5

Mike'o D'Antoni kariauna savų žiūrovų akivaizdoje 120:99 (25:26, 26:24, 28:34, 41:15) patiesė Jutos „Jazz“ (14-17) vyrukus. Tai buvo 20-oji Hjustono komandos pergalė per pastarąsias 21-erias rungtynes. „Rockets“ dar nėra pralaimėjimusi, kuomet jos gretose rungtyniauja Chrisas Paulas.

Šį sezoną „Rockets“ turi platų puolimo arsenalą. Šiąnakt „Jazz“ ekipa gynyboje buvo nusitaikiusi į Jamesą Hardeną ir Chrisą Paulą, tačiau iššovė Ericas Gordonas.

Gynėjas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes pelnydamas 33 taškus. 17 iš jų Gordonas įmetė per ketvirtąjį kėlinį.

„Mums reikia, kad vienam iš mūsų kristų metimai, o tokiu šiandien buvo Gordonas, – sakė Chrisas Paulas. – Tai buvo neįtikėtina.“

Hjustono ekipa lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 15:0, prie šios sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo Gordonos, įmetęs tris tolimus metimus paeiliui.

Po Joe Ingleso dvitaškio šeimininkų persvara nukrito iki 4 taškų, tačiau tuomet „Rockets“ įmetė dar 11 taškų paeiliui, tarp kurių buvo du Gordono tritaškiai. Likus žaisti tris minutes „Rockets“ turėjo saugų pranašumą 111:96.

Po dvikovos Gordonas teigė, kad tai buvo karščiausias jo karjeros ketvirtis ir kad jis tikėjosi, jog jo komandos draugai nenustos jo ieškoję aikštelėje.

„Rockets“: Ericas Gordonas 33 (7/12 trit.), Jamesas Hardenas 26, Clintas Capela 24 (20 atk. kam.), Chrisas Paulas 18 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Trevoras Ariza 15.

„Jazz“: Rodney Hoodas 26 (5/10 trit.), Joe Inglesas 17, Ricky Rubio 14, Joe Johnsonas 12, Alecas Burksas 8.