Nuotr.:

Per pastaruosius kelis Eurolygos turus „Crvena Zvezda“ (5-8) įveikė tokias komandas kaip Madrido „Real“ ar Ispanijos čempionus Valensijos „Basket“, tačiau šį kartą 52:86 (11:17, 22:24, 9:21, 14:20) neprilygo Stambulo „Fenerbahče“ (9-4) ekipai.

15
24
8
100%
3/3

Šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 8 taškais (41:33), tačiau visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos. „Fenerbahče“ laimėjo atkarpą 17:7 ir į priekį pabėgo 18 taškų pranašumu (58:40) bei atgal šiose rungtynėse nebesižvalgė.

Svečiai šiame susitikime pataikė vos 4 tritaškius iš 23 (17 proc.), kai „Fenerbahče“ realizavo 40 proc. tolimų metimų (8/20). Šeimininkai taip pat kur kas sėkmingiau dalinosi kamuoliu (23-10) bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38-23).

Praėjusiame ture savo karjeros rungtynes sužaidęs „Crvena Zvezda“ puolėjas Jamesas Feldeinas šiandien buvo visiškai neutralizuotas – jis pelnė 6 taškus, pataikęs 2 metimus iš 7.

Stambulo ekipa po šios pergalės savo sąskaitoje turi 9 laimėjimus ir rikiuojasi trečioje vietoje. Tuo metu Belgrado ekipa laimėjusi 5 rungtynes užima 11 poziciją.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Luigi Datome ir Bradas Wanamakeris po 13, Jamesas Nunnally 12.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 15, Tayloras Rochestie 9, Mathias Lessortas 7 (9 atk. kam.)