Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų pirmojo turo rungtynėse D grupėje ketvirtadienį Vilniaus TEO komanda namuose 75:70 (15:23, 25:14, 24:19, 11:14) įveikė Monvilio USO (Prancūzija) ekipą.

[image=8183 left]TEO ekipa atitrūko trečiajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį 7 taškų pranašumu.

Vilnietės ketvirtajame kėlinyje pademonstravo pavyzdinę gynybą. Per pirmas 8 minutes šeimininkės praleido tik 2 taškus ir susikrovė 14 taškų pranašumą - 70:56. Per likusį laiką TEO ekipa iššvaistė pranašumą, bet pergalės iš rankų neišleido.

Vilniaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Eglė Šulčiūtė, pelniusi 18 taškų. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (8 atkovoti kamuoliai) ir Sandra Valužytė surinko po 15 taškų, Nykesha Sales pridėjo 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Monvilio ekipai Lenae Williams pelnė 15 taškų, Paoline Salagnac įmetė 13 taškų, Jennifer Digbeu - 12, Pauline Jannault ir Nare Diawara - po 10.

Kitas rungtynes TEO žais lapkričio 15 dieną svečiuose su Pėčo "MiZo-Pecs 2010" (Vengrija) ekipa.

Atrinkti (0) Visi (6)
mane nelabai domina moteru krepsinis taciau vistiek su pergale
2007-11-10
t.y nedomina moteru krepsinis.
2007-11-09
-2
Neziurejau ne vienu lt moteru europos cempiko warzybu galbut ir geda bet manes tiesiog nedomina tas krepsinis ;]