Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Panathinaikos“ namuose 89:76 nugalėjo „Maccabi“ komandą
  • Lukas Lekavičius pelnė 13 taškų ir surinko 15 naudingumo balų
  • Įžaidėjas iš Lietuvos rungtyniavo rekordiškai ilgai ir aikštėje praleido 25 minutes

Lukas Lekavičius rekordiškai ilgai rungtyniavo Atėnų „Panathinaikos“ (9-4) gretose, o tai buvo pažymėta Graikijos ekipos pergale. Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 89:76 (25:21, 24:22, 18:13, 22:20) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (7-6) krepšininkus.

14
23
1
100%
7/7

Didesnė intriga laikėsi tik pirmuosius du kėlinius, kuomet „Panathinaikos“ pirmavo tik 49:43. Po pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę persvarą ir pranašumą padidino iki 60:48, o per likusį laiką skirtumas visada buvo dviženklis.

Lekavičius žaidė 25 minutes, o per jas pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė. Lietuvio sąskaitoje – 15 naudingumo balų.

Iki šiol ilgiausiai Lekavičius „Panathinaikos“ gretose buvo žaidęs 24 minutes. 15 naudingumo balų – pakartotas jo rekordas, kurį gynėjas pasiekė spalio mėnesį akistatoje su Maskvos CSKA.

Lietuviui daugiau laiko aikštėje atsirado po to, kuomet traumą patyrė pagrindinis atakų organizatorius Nickas Calathesas. Jis nežais 2-3 savaites.

„Mūsų asmeninė gynyba buvo labai gerai ir tai nulėmė pergalę“, – po mačo kalbėjo naudingiausias susitikimo žaidėjas Chrisas Singletonas.

„Šiandien laimėjome mačą praradę lyderį. Žinojome, kad turime kontroliuoti kamuolį puolime ir jį branginti. Antroje mačo pusėje sutvarkėme gynybą ir tai padėjo iškovoti pergalę“, – mintimis dalijosi Pascualis.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas (10 atk. kam.) ir Kelvinas Riversas po 15, Chrisas Singletonas (10 atk. kam.) ir Nikos Pappas po 14, Lukas Lekavičius 13, Marcusas Denmonas 9.

„Maccabi“: Norrisas Cole'as 14, Pierre'as Jacksonas 13, Alexas Tyusas 12, DeShaunas Thomasas 9 (8 atk. kam.).

2017-12-20 10:32
...
Tai kas dar įžaidinėjo be jo?
2017-12-20 02:17
Jonas
Vis tik reikia išmokti varytis kamuolį nes kėlinio pabaigoje užspaudė ir atėmė kamuolį...

--
2017-12-20 00:58
Puikiai pasinaudojo jam suteiktu šansu Lukas.Graikijos lygoje gerai sužaidė,dabar ir Eurolygoje.Tikėkimės ne vienkartinis jo toks pasirodymas ir kad sugebės toliau naudotis jam suteiktu šansu.Kaip beje ir Denmonas.Tas išvis tik epizodiškai žaisdavo,bet iškritus Calathesui ir Denmonui proga atsirado.

--
2017-12-20 00:18
Klausimas Adomaiciui
Idomu Adomaitis tokiau sekmingai visdar gavoja kad rinktines izaidejas nr. 1 yra Kalnietis?

--
2017-12-20 00:03
2017-12-19 23:59
gerai, bet vienos rungtynes dar nieko nepasako. viso labo tai pirmos rezultatyvesnes rungtynes eurolygoj.
2017-12-19 23:52