Nuotr.: D.Lukšta
Artūras Milaknis Nuotr.: D.Lukšta
Artūras Milaknis Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Axelis Toupane'as Nuotr.: D.Lukšta

Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 88:84 susitvarkė su Bambergo „Brose“ komanda bei Eurolygoje pasiekė jau trečiąją pergalę paeiliui.

Foto galerija

„Žalgirio“ gretose puikiai žaidė 20 taškų pelnęs ir 6 tritaškius smeigęs Artūras Milaknis. Jis Kauno komandoje sulaukė geriausio krepšinio komentatoriaus Ryčio Vyšniausko įvertinimo. Solidžius balus gavo ir aukštaūgiai Antanas Kavaliauskas bei Paulius Jankūnas.

Pateikiame Vyšniausko įvertinimus apie kiekvieną žalgirietį.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

4

13 MIN |4 PTS |1 RBS |1/2 FG

Nors varžovai neturėjo stiprios priekinės linijos, Brandonas Daviesas pasirodė tikrai silpnai. Jau rungtynių pradžioje amerikietis pralaimėjo kelias dvikovas Leonui Radoševičiui ir už Daviesą daug stipriau atrodė Antanas Kavaliauskas.

Kevinas Pangosas

8

28 MIN |11 PTS |6 AST |4/6 FG

Šiose rungtynėse Kevinas Pangosas susidūrė su padidintu gynybos dėmesiu ir prieš save nuolat turėdavo pajėgų varžovą. Nepaisant to, kanadietis gerai suvadovavo puolimui bei surado savo progų atakuoti.

Axelis Toupane'as

2

9 MIN |1 PTS |2 RBS |0/3 FG

Axelis Toupane'as labai blogai pradėjo rungtynes, atrodė pasimetęs abejose aikštės pusėse. Vėliau prancūzas labai ilgai sėdėjo ant suolo ir vienas labai geras jo rungtynes Stambule pakeitė slogus pasirodymas namuose.

Paulius Jankūnas

9

24 MIN |17 PTS |5 RBS |5/6 FG

Misteris stabilumas ir vėl užtikrintai darė savo darbą aikštelėje. Paulius Jankūnas puikiai realizavo įprastus metimus iš vidutinių nuotolių, provokavo varžovų pražangas bei pataikė super svarbų tritaškį ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Artūras Milaknis

10

29 MIN |20 PTS |3 RBS |7/10 FG

Vargu, ar snaiperis gali sužaisti daug geresnes rungtynes. Artūras Milaknis privertė varžovus keisti gynybą, o tai atvėrė papildomus šansus žalgiriečiams baudos aikštelėje. Žinoma, to nebūtų, jei Milaknis nepataikytų geru procentu, o šįkart kaunietis atakavo beveik tobulai.

Vasilije Micičius

6

24 MIN |6 PTS |5 AST |2/8 FG

Vidutiniškas Vasilije Micičiaus pasirodymas. Serbas didesnių klaidų išvengė, tačiau kartais kelia abejonių jo pasirinkimai puolime. Ne vieną sykį Micičius, palindęs po krepšiu, atakavo labai sudėtingais būdais ir mačą pabaigė su prastu pataikymo procentu.

Aaronas White'as

7

27 MIN |9 PTS |3 RBS |3/7 FG

Manau, kad Aaronas White'as sužaidė labai neblogą mačą. Puolėjas varžovams sudarė nepatogumų puldamas, o ir gynyboje atstovėjo pakankamai užtikrintai.

Antanas Kavaliauskas

9

12 MIN |15 PTS |4/5 FG

Būtent Antanas Kavaliauskas tapo žalgiriečių koziriu išnaudojant Vokietijos čempionų silpnybes baudos aikštelėje. Kavaliauskas apstumdė fiziškai silpnesnius varžovų centrus, gavo gana daug perdavimų iš komandos draugų ir per vos 12 žaidimo minučių užfiksavo net 19 naudingumo balų efektyvumą.

Paulius Valinskas

4

7 MIN |0 PTS | 1 AST |0/0 FG

Epizodinį vaidmenį rotacijoje atlikęs Paulius Valinskas liko beveik nepastebėtas ir ženkliai šiose rungtynėse neišsiskyrė.

Edgaras Ulanovas

8

24 MIN |6 PTS | 3 RBS | 4 AST |1/3

Po traumos sugrįžęs Edgaras Ulanovas atrodė pakankamai šviežias. Žaisdamas nugara į krepšį, jis atidavė du labai svarbius rezultatyvius perdavimus Pauliui Jankūnui. Pats Ulanovas krepšį atakavo nedaug, bet jo faktorius puolime buvo jaučiamas. O ir gindamasis puolėjas padirbėjo iš peties.

Vaizdo reportažas:

2017-12-20 16:33
to kunigas
tu rimtai manai, kad zalgiris pasims kazkoki legioneriu, kuris bus panasus i viena geriausiu NBA zaideju? :DDDD nice.. :DDD del tokiu "fanu" darosi geda sirgt uz zalius
2017-12-20 13:49
x
Rytis Višniauskas,man kvepia rasizmu,kaip tik užsienietis(juodas)taip ir vertinimas tamstos nekažkoks,palyginimuj-B.J.Davies žaidė 13 min,4 taš,7 ef...P.Valinskas žaidė 7 min,0 taš,1 ef.O abiem parašei po 4 balus,tai kur pas tave ligybė.
x
2017-12-20 12:31
Įdomu kaip bus su Žalgirio pastiprinimu. Ką ims ar PG ar SG. Partizane yra toks Nigel William-Goss gali žaist tiek PG tiek SG. Buvo rašyta, kad Partizan turi didelių finansinių bėdų, galbūt pavyktų tokį žaidėją paimti ir be išpirkos jeigu nemokami atlyginimai. Beje jis pernai metais žaidė tam pačiam universitete Gonzaga kur ir K. Pangos. Ir žaidė dar ir kaip nuvedė iki pat NCAA finalo. Žiauriai taiklus žaidėjas yra šį sezoną pataiko virš 50% dvitaškių, virš 50% tritaškių, virš 80% baudų, daug asistų atlieka beveik po 7. Galbūt laukiama kol pasibaigs grupių etapai ULEB Cup. Manau Žalgiris pasirinks teisingiausią sprendimą, svarbiausia priprastų greitai prie trenerio sistemos ir rodytų solidžius komandinius rodiklius, o per trumpą laikotarpį lengviau būtų priprast SG pozicijos žaidėjui.
2017-12-20 12:22
Po rungtynių Turkijoje atrodė,kad pagaliau Toupane'as pradės žaist taip,kaip ir iš jo tikimasi.Bet vėl slogus mačas.Jo stiprybės ir greitis,greitas puolimas,prasiveržimai,bet nesugeba jis to išnaudoti.Daviesas taip pat prastai žaidė,bet šiek tiek daugiau energijos rodė,nei prancūzas.Teks laukt kitų rungtynių ir tikėtis,kad jose jie sužibės,kaip Turkijoje.