• „Bucks“ iššvaistė 20 taškų persvarą, tačiau galop 119:116 įveikė „Cavaliers“
  • Rungtynių pabaigoje svarbiausius taškus pelnė Antetokounmpo
  • Vėliau „Cavs“ išradingu triuku bandė gelbėti Jamesas
  • LeBronas Jamesas surinko 39 taškus, Antetokounmpo – 27 taškus ir 14 atkovotų kamuolių

Giannis Antetokounmpo svarbiausiu metu atėmė kamuolį iš įspūdingai žaidusio LeBrono Jameso ir pelnė taškus, o jo ištraukta Milvokio „Bucks“ (16-13) namuose 119:116 (30:34, 39:24, 29:24, 21:33) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (23-9).

27
40
92%
11/12
14

Prieš tai „Bucks“ „Cavaliers“ komandai buvo nusileidusi penkis kartus iš eilės. „Cavaliers“ suklupo vos antrąjį kartą per pastarąsias 20 rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ spurtavo 24:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (107:105), tačiau rungtynių pabaigoje išsigelbėjo šeimininkai.

Likus 20 sekundžių „Bucks“ pirmavo 115:113 ir rengė vieną svarbiausių savo atakų. Gianniui Antetokounmpo buvo pasiųstas netikslus perdavimas, o kamuolį tarp savo kojų pamušė Jamesas. „Cavaliers“ puolėjas akimirkai prarado kontrolę, o graikas iškart sučiupo kamuolį ir lengvai pelnė taškus iš po krepšio su Kyle’o Korverio pražanga (118:113).

„Cavaliers“ komandai buvo paliktos 5,9 sek., o per jas LeBronas atliko retai matomą triuką. Puolėjas iš užribio išmetė kamuolį į Antetokounmpo nugarą, pats jį sugriebė ir netrukus smeigė tritaškį (116:118).

Visgi išsigelbėti Klivlando komandai nepavyko – Khrisas Middletonas pataikė vieną baudos metimą (119:116), o lemiamas Jameso tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Nesustabdomai žaidęs LeBronas per 34 minutes surinko 39 taškus (8/11 dvit., 6/11 trit., 5/5 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius, tačiau atkovojo tik 1 kamuolį.

Antetokounmpo atsakė solidžiu pasirodymu – 27 taškai (8/14 dvit., 11/12 baudos), 14 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (11/12 baudos, 14 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 26 (8/11 dvit.), Khrisas Middletonas 18 (10 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 (8/11 dvit., 6/11 trit., 5/5 baudos, 7 rez. perd.), Kevinas Love’as 21 (5/11 trit., 10 atk. kam.), Dwyane’as Wade’as 14 (4/6 trit.), Jeffas Greenas 13.

2017-12-20 12:43
Smagu matyti Giannio ir Broniaus dvikovą.Aukščiausia klasė.Tik keista,kad Brogdonas šiemet nuo suolo tik kyla.Pernai tapo geriausiu naujoku,visada penkete žaisdavo,bet šiemet tik nuo suolo eina.Statistika kiek suprastėjo iš karto.

--
2017-12-20 10:01
Byron
James ir Wade sužaidė neįtikėtinai. Love irgi tris kėlinius šaudė tritaškius puikiu pataikymu, o ketvirtajame kėlinyje lygtais net nemetė tritaškių. Wade pataikė 4 iš 6 tritaškių. James 6 iš 10 tritaškių, jei neskaitysime to metimo paskutinę rungtynių sekundę nuo kitos aikštės galinės linijos. O rungtynes pralaimėtos, nes didieji komandos snaiperiai korver 0/3 tritaškiai, crowder 0/5 tritaškiai, smith 0/2. Ką padarysi, ne snaiperių diena šiandien buvo. Sekančias rungtynes peiwš bulls laimės.