25
30
3
6

Aleksejus Švedas rungtyniavo rekordiškai trumpai, tačiau tai jam nesutrukdė pelnyti 25 taškus ir atvesti Maskvos srities „Chimki“ komandą į dar vieną pergalę Eurolygoje.

Šį kartą viena stipriausių Rusijos ekipų namuose 86:68 (26:19, 11:14, 20:23, 29:12) nugalėjo buksuojančią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

Prieš ketvirtąjį kėlinį „Chimki“ pirmavo tik 57:56. Visgi ketvirtį Georgios Bartzoko auklėtiniai pradėjo spurtu 13:2 ir įgijo dviženklę persvarą (70:58), kurios užteko iki mačo pabaigos.

Turkijos komandai nepadėjo net naujasis treneris Erginas Atamanas, kuris prie komandos vairo pakeitė Velimirą Perasovičių. „Anadolu Efes“ per pastaruosius šešis Eurolygos turus suklupo penkis kartus.

Švedas žaidė kiek daugiau nei 27 minutes ir tai yra mažiausiai šį sezoną Eurolygoje. Gynėjas surinko 30 naudingumo balų – antras geriausias šio sezono ruso rezultatas.

„Anadolu Efes“ prarado 19 kamuolių ir tai jiems smarkiai kišo koją. Rusai suklydo 10 sykių.

„Mes žaidėme kur kas geriau nei pralaimėtose rungtynėse Malagoje. Mes dabar žaidėme kaip komanda ir gerai dalijomės kamuoliu. Ketvirtasis mūsų kėlinys buvo puikus. Mano asmeniniai rezultatyvūs pasirodymai nėra svarbūs. Svarbiausia yra iškovoti pergales“, – komentavo naudingiausias mačo žaidėjas Švedas.

„Ši pergalė mums labai svarbi. Šįvakar žaidėme be Marko Todorovičiaus, kiti žaidėjai taip pat jaučia skausmus. Antrojoje mačo dalyje sutvarkėme savo gynybą. Aš mėgaujuosi Švedo žaidimu, tačiau jį reikia kontroliuoti“, – mintimis dalijosi „Chimki“ treneris Bartzokas.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 25, Anthony Gillas 16, Jegoras Vialcevas 12, Jamesas Andersonas 9.

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 20, Krunoslavas Simonas 16 (8 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 9 (8 atk. kam.), Zoranas Dragičius 8.

2017-12-20 22:46