21
50%
4/8
6

Prienų-Birštono „Vytautui“ (4-2) nepavyko supančioti geriausios Baltijos krepšinio lygos (BBL) A grupės lyderių. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 58:80 (10:11, 16:25, 12:17, 20:27) pralaimėjo Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ (6-0) krepšininkams, kuriuos į priekį vedė Denisas Krestininas.

Trečiojo kėlinio viduryje po Pauliaus Ivanausko dvitaškio „Vytautas“ priartėjo iki 32:38. Visgi tuomet šeimininkai surengė spurtą 15:5 ir likęs laikas buvo tik formalumas.

Krestininas per 22 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 0/2 trit., 4/8 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir, surinkęs 21 naudingumo balą, buvo geriausias mačo žaidėjas. Paradoksalu, tačiau šis puolėjas prieš sezoną dalyvavo „Vytauto“ peržiūroje.

Prieniškiams labiausiai koją kišo klaidos, kurių padarė net 26, kuomet latviai prarado 11 kamuolių. Šeškus šiame mače vertėsi 8 žaidėjų paslaugomis, o Bartas Aleksandaravičius žaidė 2 minutes. Visi kiti krepšininkai žaidė 22-37 minutes.

„Jurmala/Fenikss“: Ivars Zvigurs 16, Ervins Jonats 15, Denisas Krestininas 12, Ugis Pinete 11, Kristaps Plavnieks 8.

„Vytautas“: Edvinas Šeškus 18, Justas Sinica 9, Egidijus Dimša ir Paulius Ivanauskas po 7.

2017-12-20 23:05
Po 30 min duos žaisti ne todėl kad lengvai laimės, o todėl kad rezultatas nerūpi. Mirus lyga skirta šlifuoti derinius.